ادعای رسانه اماراتی/ شوک به لیگ قهرمانان آسیا، یک تیم انصراف می‌دهد؟

ادعای رسانه اماراتی/ شوک به لیگ قهرمانان آسیا، یک تیم انصراف می‌دهد؟

کد خبر: ۱۷۰۷۰۳۰/۵۶ زمان: ۲۰:۳۷   1399/06/19 بازدید: ۲۲,۵۷۷

ادعای رسانه اماراتی

یکی از رسانه های اماراتی ادعا کرده که یکی از نمایندگان این کشور قصد انصراف از ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

به گزارش “ورزش سه”، در حالیکه از روز دوشنبه هفته آینده رقابت های لیگ قهرمانان آسیا پس از یک وقفه طولانی مدت، مجددا از سر گرفته می شود، اما اکنون یکی از خبرگزاری های اماراتی مدعی شده یکی از تیم های این کشور قصد انصراف از این رقابت ها را دارد.

بنا بر خبری که این رسانه اماراتی منتشر کرده، گویا یکی از چهار نماینده این کشور، قصد دارد به دلیل مسائل مربوط به کرونا، از حضور در ادامه این رقابت ها انصراف دهد.

تیم های الوحده، شباب الاهلی، شارجه و العین چهار نماینده کشور امارات در این رقابت ها هستند که بنا بر ادعای جنجالی این رسانه اماراتی، گویا یکی از آنها قصد دارد از حضور در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا کناره گیری کند.

بر اساس برخی گمانه زنی ها، گفته می شود تیمی که قصد دارد از حضور در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا کناره گیری کند، الوحده همگروهی استقلال است. این تیم اماراتی همچون الاهلی عربستان ۴ امتیازی است و در صورتی که از حضور در ادامه رقابت ها انصراف دهد، شانس صعود استقلال به دور بعدی مسابقات افزایش پیدا خواهد کرد. به هر حال باید منتظر ماند و دید این ادعای جنجالی تا چه میزان درست از آب در می آید.