استقبال با شکوه از مربی دوست داشتنی (عکس)

استقبال با شکوه از مربی دوست داشتنی (عکس)

کد خبر: ۱۷۰۶۵۳۳/۳۴ زمان: ۱۵:۳۵   1399/06/17 بازدید: ۲۲,۶۰۶

تماشاگران سپاهان استقبال خاطره انگیزی از سرمربی جدید این تیم داشتند و در اولین جلسه تمرین تیم روز خاطره انگیزی برای وی رقم زدند.

به گزارش “ورزش سه”، این خیلی عجیب نبود به این خاطر که سرمربی جدید تیم محرم نوید کیا است، بازیکن سال های نزدیک تیم که بازی های چشم نواز او جام های متعددی را برای طلایی پوشان اصفهان به ارمغان آورد. محرم نوید کیا در میانه میدان سپاهان با پاس های چشم نوازی که می داد حریفان را یکی پس از دیگری وادار به تسلیم می کرد. شعار ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمانیم برای دوره حضور محرم نوید کیا در سپاهان است که همواره به پیراهن این تیم وفادار ماند.

اینبار تشویق محرم نویدکیا حال و هوای دیگر داشت. تماشاگران محرم را در قامت  سرمربی تشویق می کردند. نوید کیا دوباره باید در نقش فرشته نجات بازی کند. اینبار روی نیمکت و نه در زمین. جام  چند فصلی است که از سپاهان دور شده و حالا محرم که در دوران بازیگری مدام جام می گرفت باید سپاهان را به قهرمانی نزدیک کند.

این حمایت از محرم نویدکیا یک موهبت است. سرمربی جدید سپاهان آرام و بی سرو صدا به نقش جهان آمد و همانند مربی قهرمان تشویق شد. حالا اوست و تصمیمات درست برای سپاهان. تیم با تکسیرا خوب تمرین کند و با محرم بخوبی هدایت شود این تماشاگران برای سپاهان مدل جدید هورا خواهند کشید. البته که نتیجه موجب پایداری این حمایت خواهد بود. همه تماشاگران در همه جای دنیا اول تیم را دوست دارند. آنچه که تماشاگران را خوشحال می کند نتیجه است‌. برد است که مسبب شادی و هلهله و رقص و پایکوبی روی سکوهاست. و البته باید محرم را درک کرد‌. او در ابتدای راه است و فرصت می خواهد و حمایت.

سپاهان مدل جدید به لطف جوانی می تواند تیم با جسارتی باشد. البته که از محرم انتظار تصمیمات درست و منطقی می رود به این خاطر که او برای رسیدن به سپاهان صبر و به اندازه کافی چاره اندیشی بعد از حضور در سپاهان کرده است. 

یک تیم و این همه تماشاگر حامی؛ همه چیز برای یک شروع دوباره مهیاست.