اولین تصاویر رسمی فیلم Mank، جدیدترین اثر دیوید فینچر منتشر شد

اولین تصاویر رسمی فیلم Mank، جدیدترین اثر دیوید فینچر منتشر شد

ماه تیر گذشته بود که دیوید فینچر در همکاری با شبکه نت‌ فلیکس وظیفه کارگردانی فیلمی براساس زندگینامه هرمن جی. منکیویچ، نویسنده فیلمنامه فیلم Citizen Kane (همشهری کین) را بر عهده گرفته است که گری اولدمن قرار است نقش این نویسنده را بازی کند. این فیلم قرار است Mank (منک) نام داشته باشد که که براساس آخرین فیلمنامه جک فینچر، پدر دیوید فینچر، در دست ساخت است که این نویسنده در سال ۲۰۰۳ دار فانی را وداع گفت. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر رسمی این فیلم مورد انتظار منتشر شده است. نتفلیکس اخیرا اولین تصاویر رسمی فیلم Mank را منتشر کرده که طبق انتظار، شاهد تصاویری سیاه و سفید هستیم.

درواقع زیبایی‌شناسی فیلم Mank با الهام گرفتن از فیلم‌هایی کلاسیک و هالیوود دهه ۳۰ میلادی انجام شده است. همچنین در این تصاویر، برای اولین‌بار اولدمن را در کنار دیگر بازیگران فیلم می‌توانیم مشاهده کنیم. علاوه‌بر اولدمن که نقش هرمن جی. منکیویچ را بر عهده دارد، آماندا سایفرد در نقش ماریون دیویس، لیلی کالینز در نقش ریتا الکساندر، تام برک در نقش اورسن ولز، چارلز دنس، تاپنس میدلتون، آرلیس هاوارد، جوزف کراس، فردیناند کینگزلی، جیمی مک‌شین، سم تراوتن، توبی لئونارد مور و تام پلفری، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Mank حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند و در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

گری اولدمن در فیلم Mank

فیلمنامه همشهری کین در فیلم Mank

جزئیات زیادی از داستان و اتفاقات فیلم Mank در دسترس نیست، اما منابع نزدیک به پروژه می‌گویند که فیلم Mank به روند توسعه پر سروصدای فیلمنامه فیلم Citizen Kane خواهد پرداخت که توسط اورسن ولز و منکیویچ نوشته شد و در نهایت فیلم همشهری کین تنها در بخش بهترین فیلمنامه اورجینال موفق شد جایزه اسکار دریافت کند. فیلم Mank قرار است در پاییز امسال از نتفلیکس منتشر شود. پس از فیلم Gone Girl (دختر گم‌شده) که با بازی بن افلک و رزمند پایک در سال ۲۰۱۴ اکران شد، فیلم Mank اولین فیلمی خواهد بود که فینچر قرار است آن را کارگردانی کند. 

فینچر پیش از این با شبکه نتفیکس در پروژه‌های تلویزیونی دیگری مثل سریال House of Cards (خانه پوشالی) در نقش تهیه کننده و کارگردان، سریال Mindhunter (شکارچی ذهن) در نقش تهیه کننده و کارگردان و سریال Love, Death and Robots (عشق، مرگ و ربات‌ها) در نقش تهیه کننده، همکاری کرده بود و فیلم Mank چهارمین همکاری مشترک نتفلیکس با فینچر است.