بازی های پولی اندروید و آیفون که امروز رایگان شده‌اند (۱۵ شهریور)

بازی های پولی اندروید و آیفون که امروز رایگان شده‌اند (۱۵ شهریور)

جدا از اینکه روزانه شاهد عرضه شدن بازی‌های رایگان مختلفی برای اندروید و iOS هستیم، بازی‌های مختلف و کمتر دیده شده پرمیوم هم برای مدت زمان محدودی به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند تا کاربران بتوانند تجربه‌های متفاوتی را روی گوشی موبایل خود کسب کنند. ازاین‌رو در ادامه فهرستی از بازی‌های پرمیوم که روزانه به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند، برای شما کاربران عزیز تهیه کرده‌ایم تا به‌راحتی به این دسته از بازی‌های موبایل دسترسی داشته باشید.

دراین‌میان اشاره کنم با یک بار اضافه کردن بازی‌ها به فهرست بازی‌های خود، برای همیشه به‌صورت رایگان قادر به تجربه‌ی آن‌ها خواهید بود.

ظاهر شدن آدمک به دار آویخته شده در بازی Hangman Premium

Hangman Premium

 • سازنده: Senior Games
 • سبک: پازل

درظاهر Hangman Premium شاید یک بازی کژوال و ساده به‌نظر برسد، اما واقعیت این است که Hangman Premium را می‌توان یکی از جذاب‌ترین بازی‌های موبایل دانست؛ جایی‌که بازیکنان با یک بازی حدس کلمه روبه‌رو هستند. مهم‌ترین ویژگی در مورد Hangman Premium این است که ساختار آن با تمامی بازی‌های حدس کلمه متفاوت است. بازیکنان در Hangman Premium باید از میان واژگان قرار داده شده در محیط، کلمه مورد نظر را حدس بزنند. با هر بار اشتباه، یک بخش از یک آدمک به دار آویخته نمایش داده می‌شود. درانتها اگر نتوانید کلمه مورد نظر را حدس بزنید، آدمک کشته خواهد شد. 

دانلود بازی Addams Family Mystery Mansion

حدس کلمات به‌صورت افقی، عمودی و قطری در بازی Word Search Premium

Word Search Premium

 • سازنده: Senior Games
 • سبک: پازل

استودیو سنیور گیمز را می‌توان جزو آن دسته از استودیوهایی دانست که بازی‌های حدس کلمه متفاوتی را توسعه داده است. Word Search Premium، یکی دیگر از بازی‌های حدس کلمه و پازل محور این استودیو است که یازدهم شهریور ماه به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. ساختار بازی هم بدین گونه است که بازیکنان باید به‌صورت افقی، عمودی و قطری واژه‌های جدول واژه‌ها را درکنار یکدیگر قرار دهند تا کلمه‌های مختلفی ساخته شود. وجود رنگ‌بندی‌های مختلف سبب شده تا Word Search Premium به یک بازی چشم‌نواز و دلنشین تبدیل شود.

دانلود بازی Addams Family Mystery Mansion

ضرب دو عدد ریاضی در Calc Fast

Calc Fast

 • سازنده: Gaute Meek Olsen
 • سبک: آموزشی

اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های آموزشی با محوریت ریاضی هستید، Calc Fast می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای شما باشد. همچنین می‌توان Calc Fast را یک بازی تقویت ذهن دانست. سازنده با هدف قرار دادن نوجوانان سعی دارد تمرینات مختلفی را در قالب معادلات و سوالات ریاضی در اختیار آن‌ها قرار دهد.

چالش اصلی بازی Calc Fast این است که بازیکنان تنها در ۶۰ ثانیه باید سوالات درنظر گرفته شده را پاسخ دهند. در ادامه رکورد ثبت شده آن‌ها در لیدربرد بازی نمایش داده می‌شود. به‌عبارتی سازنده با کمک گرفتن از بازی‌هایی که در جریان آن ثبت رکورد خوب  دغدغه اصلی کاربر به حساب می‌آید، سعی کرده بازیکنان را برای تجربه‌ی مجدد Calc Fast ترغیب کند.

دانلود بازی Calc Fast

بازی های آیفون

جست و جوی قهرمان داستان در محیط در Finding

Finding

 • سازنده: Zhen Qu
 • سبک: ماجراجویی

Finding را می‌توان یک بازی ماجراجویی جذاب و سرگرم کننده دانست که در جریان آن بازیکنان هدایت کاراکتری را برعهده می‌گیرند که باید یک گل مرموز و متفاوت را پیدا کند. کاراکتر داستان در جریان ماجراجویی خود با اتفاقات و موارد بسیاری روبه‌رو می‌شود و در این راه، خود را هم بهتر می‌شناسد. از نظر گیم‌پلی، Finding یک بازی پلتفرمر است که دراین‌میان دشمنان مختلفی هم در قالب موانع سر راه شما قرار گرفته‌اند. ازاین‌رو به‌واسطه‌ی مهارت‌هایی که دارید، باید آن‌ها را از پیش روی بردارید. 

دانلود بازی Finding

گشت‌وگذار در محیط صحبت‌ با کاراکترها در Neo Monsters

Neo Monsters

 • سازنده: ZigZa Game
 • سبک: استراتژی

Neo Monsters یک بازی نقش آفرین شرقی است که تیم سازنده برای ارائه یک تجربه متفاوت، به‌سراغ بازی‌های نقش‌آفرینی قدیمی و دوبعدی رفته است تا یک حس و حال نوستالوژی را به‌وجود آورد. یکی از ویژگی‌های اصلی بازی Neo Monsters، این است که بازیکنان می‌توانند هیولاهای مختلفی را از محیط‌های بازی جمع‌آوری کرده و آن‌ها را در تیم خود قرار دهند. همچنین در ادامه می‌توانید هیولاهای خود را هم درکنار شخصیت‌های اصلی داستان و تیم ارتقا دهید تا بیش‌ازپیش به تکامل برسند. دراین‌میان اشاره کنم که Neo Monsters جدا از بخش داستانی، یک حالت PvP هم دارد که می‌توانید به‌واسطه‌ی هیولاهای خود، با سایر بازیکن‌ها به رقابت بپردازید.

دانلود بازی Neo Monsters

نوازش سگ در بازی Flying Super Hero

Flying Super-Hero Rescue

 • سازنده: Fun Storm Studio
 • سبک: ماجراجویی

Flying Super-Hero Rescue را می‌توان یک بازی ماجراجویی دانست که در جریان آن بازیکنان می‌توانند هدایت ربات‌های مختلفی را برعهده بگیرند. ازاین‌رو بازیکنان در ابتدای بازی می‌توانند ربات مورد علاقه خود را انتخاب و به‌سراغ بازی روند. ساختار بازی هم بدون صورت است که مراحل از همان ابتدا در دسترس بازیکنان قرار نگرفته است، بلکه باید به‌ترتیب آن‌ها را آزاد کنید. سرعت اکشن بازی و نبردها به‌گونه‌ای است که بازیکنان تجربه‌ی متفاوت و هیجان‌انگیزی را کسب خواهند کرد. 

دانلود بازی Flying Super-Hero Rescue


حل مینی گیم‌ها در بازی Fraction War

Fraction War

 • سازنده: Activities for Learning
 • سبک: آموزشی

کاربران نوجوان بازی‌های موبایل و علاقه‌مند به بازی‌های آموزشی می‌توانند بازی Fraction War را تجربه کنند که مربوط‌به درس ریاضی می‌شود. در جریان این بازی بازیکنان باید کارت‌‌های هر عملیات ریاضی را برداشته و در جریان یک مینی‌گیم، از کارت خود استفاده کرده و برنده شوند. بازی Fraction War دارای چهار درجه سختی مختلف است. ازاین‌رو بازیکنان باتوجه‌به دانش خود می‌توانند درجه سختی مد نظر را انتخاب و وارد مینی‌گیم‌ها شوند. ساختار بازی به‌گونه‌ای است که می‌تواند ساعت‌ها مخاطب خود را سرگرم کند و لحظات سرگرم کننده‌ای را در اختیارشان قرار دهد.

دانلود بازی Fraction War

نمایش چالش‌های روزانه در Alive 2 Survive

Alive 2 Survive

 • سازنده: Jamopolis Inc
 • سبک: نقش آفرینی

Alive 2 Survive یک بازی زامبی‌محور و اکشن است که در جریان آن بازیکنان باید با موج‌های متعددی از زامبی‌ها مقابله کنند. اصلی‌ترین مورد در بازی Alive 2 Survive، این است که برای زنده‌ماندن تلاش کنید و هم‌تیمی‌های خود را هم زنده نگه دارید. تیم سازنده از المان‌های سبک بقا و سروایول به‌خوبی استفاده کرده است. دراین‌میان اشاره کنم که تنها زامبی‌ها دشمنان شما نیستند، بلکه فرقه‌های دیگری هم در جهان بازی حضور دارند که می‌خواهند شما را غارت کنند. ازاین‌رو باید حواس خود را حسابی جمع کنید تا از بین نروید. همچنین یک سیستم ارتقای کاراکتر هم درنظر گرفته شده که مربوط‌به رهبر گروه می‌شود. 

دانلود بازی Alive 2 Survive

کاراکتر پیگی در حال تعقیب شخصیت اصلی در Piggy Chapter

Piggy Chapter

 • سازنده: Dang Hiep
 • سبک: ترسناک

در ظاهر Piggy Chapter یک بازی بامزه و جالب به‌نظر می‌رسد، اما درواقع Piggy Chapter یک بازی ترسناک و دلهره‌آور است. کافی است آن را تجربه کنید که متوجه استفاده بسیار مناسب از المان‌های ترسناک و سکوت در محیط بازی شوید. داستان بازی از این قرار است که یک روز کاراکتر اصلی متوجه صداهای عجیبی در خانه همسایه خود می‌شود. ازاین‌رو تصمیم می‌گیرد که خود وارد عمل شود، زیرا پلیس هم نتوانسته است، علت آن را متوجه شود. نکته‌ی اصلی این است که بازیکن برای بقا و زنده ماندن باید کلید‌های مختلفی را پیدا کند تا بتواند درهای داخل محیط را یکی پس از دیگری باز کند. 

دانلود بازی  Piggy Chapter

ساختار حباب‌های متفاوت و پروانه‌ای در بازی Bubble Junior

Bubble Junior

 • سازنده: Adki Works
 • سبک: کژوال

Bubble Junior یک بازی کژوال و مفرح بخش است که تنها هدفش، سرگرمی مخاطب و پر کردن اوقات فراغت است. Bubble Junior دارای دو حالت مختلف برای تجربه است. اولین حالت، Free Play نام دارد و در جریان آن به‌صورت نامحدود می‌توانید مشغول ترکاندن حباب‌های داخل بازی شوید. تنها هدف شما در بازی Bubble Junior، این است که حباب‌ها را بترکانید. این در حالی است که حالت دوم که Challenge نام دارد، از نظر گیم‌پلی شبیه به حالت اول است، اما بازیکنان برای پشت سر گذاشتن مراحل باید چالش‌های مختلفی را کامل کنند. 

دانلود بازی Bubble Junior

از بین بردن ستاره‌های هم‌رنگ در بازی PopStar with Undo

PopStar with Undo

 • سازنده: Waterpower Technology
 • سبک: پازل

اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های پازل محور هستید و می‌خواهید در قالب یک بازی، دو تجربه‌ی متفاوت را کسب کنید، PopStar with Undo گزینه‌ی بسیار مناسبی برای شما است. PopStar with Undo دارای دو حالت مختلف برای تجربه است. در حالت اول، استودیو واترپاور تکنولوژی از ساختار بازی‌های تتریس و Matching درکنار یکدیگر استفاده کرده است. بازیکنان باید ستاره‌های رنگی داخل محیط را از بین ببرند و مانع از بالا آمدن سازه‌های ساخته شده به‌وسیله ستاره‌ها شوند. این در حالی است که حالت دوم، یک بازی بی‌انتها را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. جایی‌که باید بدون درنظر گرفتن زمان و درجه سختی هر مرحله، مدام ستاره‌ها را از بین ببرید و رکورد بهتری را برای خود به ثبت برسانید. 

دانلود بازی PopStar with Undo

نمایش مکان‌های دیدنی در نقشه بازی GeoGuesser 2

GeoGuesser 2

 • سازنده: Simon L
 • سبک: آموزشی

اگر علاقه‌مند به جهان‌گردی هستید، بازی GeoGuesser 2 می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد. ساختار بازی بدین صورت است که سازنده مکان‌های دیدنی متعددی را از سراسر جهان برای کاربران تدارک دیده است. وظیفه شما هم این است که با توجه‌به سرنخ‌هایی که وجود دارد، حدس بزنید که تصویر مورد نظر به کدام کشور یا مکان دیدنی مربوط می‌شود. بااین‌حال اگر قادر به حدس زدن نبودید، بازی گزینه صحیح را نشان می‌دهد. بدین ترتیب می‌توانید نام مکان‌های دیدنی متفاوتی را از نقاط مختلف جهان یاد بگیرید. 

دانلود بازی GeoGuesser 2

جابه‌جا کردن کانتینرهای آبی رنگ برای عبور کانتینر قرمز رنگ در Unblock Container Block Puzzle

Unblock Container Block Puzzle

 • سازنده: Manoj Yerra
 • سبک: پازل

Unblock Container Block Puzzle را می‌توان یک بازی چالش‌برانگیز دانست. قطعا کاربران علاقه‌مند به بازی‌های فکری، می‌توانند به‌واسطه‌ی Unblock Container Block Puzzle ساعت‌ها خود را به‌چالش بکشند. ساختار بازی بدین شکل است که در هر مرحله، تعداد زیادی کانتینر آبی رنگ قرار داده شده است و یک کانتینر قرمز رنگ هم وجود دارد. بازیکنان باید با جابه‌جا کردن کانتینرهای آبی رنگ، کانتینر قرمز رنگ را در محل مورد نظر خود قرار دهند. مراحل ابتدایی به‌گونه‌ای طراحی شده که بازیکنان با ساختار بازی آشنا شوند، اما هرقدر که جلوتر می‌روید، Unblock Container Block Puzzle بیش‌ازپیش سخت‌تر می‌شود.

دانلود بازی Unblock Container Block Puzzle

فرار از دست هیولا ترسناک در بازی Wormster Dash

Wormster Dash

 • سازنده: Gamelab Zrt
 • سبک: ماجراجویی

Wormster Dash را می‌توان یک بازی رانینگ دانست که در جریان آن بازیکن مدام در حال فرار از دست یک هیولای ترسناک است. همچنین در طول هر مرحله تعداد مکان مخفی هم برای شما طراحی شده است که با قرار گرفتن در آن، می‌توانید شرایط کمی برای خود متعادل کنید. نکته‌ی جالب بازی Wormster Dash این است که تیم سازنده از طراحی‌های دستی برای طراحی بازی خود استفاده کرده است. دراین‌میان اشاره کنم که هیچ چک‌پوینتی در بازی طراحی نشده است. ازاین‌رو اگر در مرحله توسط هیولا شکار شدید، به ابتدای آن مرحله بازخواهید گشت. 

دانلود بازی Wormster Dash

جایگذاری جعبه‌ها در مکان مورد نظر خود در Incredible Box

Incredible Box

 • سازنده: Waterpower Technology
 • سبک: پازل

تقریبا دو هفته پیش بازی Incredible Box برای کاربران اندروید به‌صورت رایگان در دسترس قرار گرفته بود و حال کاربران آیفون، قادر به‌تجربه‌ی رایگان Incredible Box هستند. Incredible Box را می‌توان یک بازی پازل محور دانست که در جریان آن بازیکان در مراحل مختلفی قرار می‌گیرند. راز پشت سر گذاشتن مراحل هم در قرار دادن جعبه‌ها در محل مورد نظر است. در ظاهر شاید انجام این کار ساده به‌نظر رسد، اما هرقدر که جلوتر می‌روید، چالش انجام مراحل هم بیش‌ازپیش افزایش پیدا می‌کند. دراین‌میان اشاره کنم که تیم سازنده وعده داده که به مرور زمان مراحل جدیدترین به بازی اضافه می‌شود، ازاین‌رو پس از تمام کردن آن، منتظر بمانید تا استودیو Waterpower Technology مراحل بیشتری را به بازی Incredible Box اضافه کند.

دانلود بازی Incredible Box

در صورتی که به دنبال بهترین بازی های اندروید هستید، حتما به فهرست زومجی سر بزنید. اگر به دنبال دانلود اپلیکیشن رایگان اندروید و iOS می‌گردید، مقاله روزانه زومیت در این رابطه را از دست‌ ندهید.