دیگر نمی‌شود راجع به ندای قلب صحبت کرد، اما…/ شجاعی: به تیمی پیوستم که از بچگی عاشقش بودم

دیگر نمی‌شود راجع به ندای قلب صحبت کرد، اما…/ شجاعی: به تیمی پیوستم که از بچگی عاشقش بودم

کد خبر: ۱۷۰۶۷۳۲/۴۳ زمان: ۱۴:۳۳   1399/06/18 بازدید: ۱۹,۹۷۶

دیگر نمی‌شود راجع به ندای قلب صحبت کرد، اما…

وینگر چپ پای نساجی و تیم زیر ۲۳ فوتبال ایران امروز با قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست تا این باشگاه یک جانشین جوان را به جای مهدی ترابی به خدمت بگیرد.

به گزارش “ورزش سه”، علی شجاعی بازیکن فصل گذشته نساجی مازندران بعد از چند دور مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس امروز بالاخره قراردادرسمی اش را با این تیم امضا کرد تا به نوعی جانشین مهدی ترابی باشد. البته شجاعی در نساجی و تیم امید سابقه بازی در پست دفاع چپ و همچنین مهاجم و وینگر راست را هم دارد باید دید برنامه یحیی گل محمدی برای بازی گرفتن از این بازیکن سرعتی و تکنیکی دارد.

شجاعی بعد از عقد قرارداد با پرسپولیس در حالی که بیرون باشگاه در محاصره خبرنگاران قرار گرفته بود گفت:” قرارداد من با باشگاه پرسپولیس دو ساله است.”

او در این رابطه که در این فصل چه شماره ای را به تن می کند هم گفت:” صحبت هایی شد اما شماره برایم مهم نیست. مهم این افتخاری است که نصیب من شده و هر بازیکنی آرزو دارد برای پرسپولیس بازی کند. واقعا شماره مهم نیست و چیزی که اهمیت دارد بازی کردن برای پرسپولیس است.”

هافبک مهاجم جدید پرسپولیس درباره پیشنهادات دیگرش گفت:” راستش پیشنهاد بود ، حالا نمی شود راجع به ندای قلب و این ها صحبت کرد! اما من تلاشم را کردم که به تیمی که از بچگی عاشقش بودم بروم. به هر باشگاهی نرفتم و فقط به باشگاه پرسپولیس آمدم. خداراشکر مذاکره خیلی خوب بود و در نهایت به تیم محبوبم پیوستم.”

او به این سوال که آیا به مرادمند کناه می زند با بیان اینکه” حاشیه درست نکنید” پاسخ داده در ادامه و در این مورد که آیا به جای مهدی ترابی به این تیم آمده است گفت:” پرسپولیس باشگاه بزرگی است و بازیکنان خیلی بزرگی دارد. قطعا هر بازیکنی به این باشگاه می آید باید باتمرکز بالا بازی و دل هواداران را شاد کند. من اگر یک دقیقه هم بازی کنم تمام وجودم را خواهم گذاشت تا پرسپولیس موفق شده و بتواند بازهم قهرمان شود.”

علی شجاعی در پایان گفت:” جا دارد از نساجی تشکر کنم. باشگاهی که من در دوفصل گذشته روزهای خیلی خوبی را در آن گذراندم. مدیون نساجی و کسانی که در این باشگاه بودند هستم. خیلی برای من زحمت کشیدند و قطعا نساجی را فراموش نمی کنم و آرزو دارم که امسال هم بهترین نتیجه را بگیرد.”