قراردادهای پرسپولیس سقف دارد؛ / رسول‌پناه: علی علیپور چند هفته قبل رفته بود!

قراردادهای پرسپولیس سقف دارد؛ / رسول‌پناه: علی علیپور چند هفته قبل رفته بود!

به گزارش “ورزش سه”، مهدی رسول‌پناه دقایقی قبل در زمان خروج از دفتر باشگاه پرسپولیس در مواجهه با یکی از هواداران و پرسش‌های او اظهار کرد: علی علیپور(از یک باشگاه خارجی) دعوت‌نامه داشته و امروز هم ویزای او آمده و از پرسپولیس می‌رود. حتما ایشان قبلا صحبت‌هایی انجام داده که پس از دو، سه هفته ویزای او آمده است.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا رقم درخواستی علیپور را فراهم نکرده است، گفت: اصلا این مباحث(مالی) نبوده است. وقتی که امروز ویزای او آمده، یعنی از چند هفته قبل کارهای جدایی‌اش را انجام داده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: پیشنهاد مالی خیلی خوبی هم به علی علیپور دادیم که حتی بیش از ۴ میلیارد تومان بود. بیشترین مبلغ را به خود آقای علی علیپور پیشنهاد دادیم چراکه یکی از بازیکنان خیلی خوب، ارزشمند و با اخلاق ما به حساب می‌آید ولی واقعیت این است که او کارهای جدایی‌اش را کرده بود.

رسول‌پناه درباره دلیل ناراحتی یحیی گل‌محمدی و استعفای او عنوان کرد: تا این لحظه مباحث باشگاه را پیش بردیم، قرارداد بشار رسن را تمدید کردیم و صحبت‌هایی هم با چند بازیکن دیگر انجام دادیم که نهایی می‌شود. فردا هم جلسه هیأت مدیره باشگاه را خواهیم داشت. با آقا یحیی هم صحبت خواهیم کرد.

او با تاکید بر اینکه اولویت ما موفقیت تیم بخاطر پیش رو بودن بازی‌های لیگ قهرمانان است، گفت: هزینه‌های تیم خیلی بالا است ولی امیدوار هستم هرچه‌سریع‌تر مسائل باشگاه حل شود. ضمن اینکه بحث پرداخت مطالبات برانکو در اولویت ما قرار دارد. امیدوار هستیم یک زمان مناسبی از ایشان بگیریم تا مطالبات‌اش را پرداخت کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس پیرامون اینکه علی علیپور گفته بود هر کاری کردم در تیم بمانم ولی این اتفاق نیفتاد، ابراز کرد: ایشان این صحبت را مطرح کرده ولی شما حرف‌های من را هم شنیدید.

رسول‌پناه یادآور شد: وحید امیری هیچ مشکلی ندارد و ماندنی است. چهار، پنج بازیکن پرسپولیس بند جدایی از تیم را دارند و در قرارداد آقای وحید امیری که یک سال هم از آن باقی مانده، آمده است که در صورت پرداخت ۴۰۰ هزار دلار می‌تواند به یک تیم خارجی برود.

او درباره اینکه گفته می‌شود وحید امیری هم‌اکنون در حال مذاکره با زنوزی در یکی از هتل‌های تهران است، عنوان کرد: نمی‌تواند این اتفاق بیفتد. بالاخره متن قراردادها هم وجود دارد. در جریان نیستم که می‌گویند قرار است فردا به باشگاه بیاید و صحبت کند. ایشان بندی در قراردادش دارد که من و باشگاه نمی‌توانیم جلوی غیر فعال شدن آن بند را بگیریم ولی مطمئنا هر کاری از دستمان بربیاید برای حفظ بازیکن انجام می‌دهیم تا تمرکزمان بهم نخورد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: یکی از قراردادهای خیلی مهم برای ما بشار رسن بود که خدا را شکر به توافق رسیدیم. آنهایی که عشق به پرسپولیس داشته باشند، ماندنی هستند. همه بازیکنان قابل احترام هستند ولی ما تعهداتمان را انجام دادیم و این کار را خواهیم کرد.

رسول‌پناه درباره شایعه بازگشت صادق محرمی به پرسپولیس گفت: اجازه بدهید مشخص شود.

او با بیان اینکه خبر استعفای من صحت ندارد، تاکید کرد: قراردادهای ما منصفانه و روی حساب و کتاب است. یک سقفی هم گذاشتیم تا خدایی نکرده تبعیضی بین بازیکنان به وجود نیاید.

سرپرست باشگاه پرسپولیس یادآور شد: اگر قراردادهای جدید را خواستید، رونمایی می‌کنیم و مطمئن باشید که رقم قراردادهای ما از سال قبل پایین‌تر است.

او درخصوص اینکه بیرانوند عنوان کرده بود می‌خواستم تا پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در پرسپولیس بمانم و به آقای رسول‌پناه عنوان کردم پولی که می‌خواهید به من بدهید را نمی‌گیرم ولی نگذاشتند که بمانم، گفت: این برداشت کاملا اشتباه است و این صحبت از سوی شما(به‌عنوان هوادار تیم) نشان می‌دهد اطلاعات کافی را در این باره ندارید. من صحبت‌های لازم پیرامون این موضوع را قبلا انجام دادم.