محو ریخت و پاش دولتی‌ها شده‌ایم!/ عضو هیأت مدیره شهرخودرو: این پول‌ها از کجا می‌آید؟

محو ریخت و پاش دولتی‌ها شده‌ایم!/ عضو هیأت مدیره شهرخودرو: این پول‌ها از کجا می‌آید؟

به گزارش “ورزش سه”، خدایی با اشاره به ارقام کنونی مطرح شده از سوی بازیکنان لیگ‌برتری در فصل نقل و انتقالات اظهار کرد: متاسفانه به دلیل تحریم‌های ناجوانمردانه، فشار زیادی بر اقتصاد کشور تحمیل شده و این موضوع در باشگاه‌داری این رشته پُرهزینه نیز حاکم شده، اما نمی‌دانیم چرا این شرایط سخت را فقط باید باشگاه‌های خصوصی لمس کنند و اثری از فشار اقتصادی در باشگاه‌های دولتی دیده نمی‌شود؟!

او ادامه داد: به شخصه معتقدم فوتبال با توجه به جنبه‌های اجتماعی آن باید همواره رونق داشته باشد، اما متاسفانه جدال نابرابری میان باشگاه‌های خصوصی و دولتی که امسال تعدادشان هم بیشتر شده، به وجود آمده که تنها خصوصی‌ها که به صورت شخصی هزینه می‌کنند، متضرر می‌شوند.

عضو هیأت مدیره باشگاه شهرخودرو با اشاره به موضع اخیر مالک باشگاه نساجی مازندران عنوان کرد: آقای حدادی حق دارد که نگران باشد. حقیقتا همه تیم‌های بخش خصوصی در این اوضاع و احوال اقتصادی محو ریخت و پاش‌های باشگاه‌های دولتی در فصل نقل و انتقالات شده‌ایم، چراکه برخی باشگاه‌ها قیمت بازیکنان را چند برابر کرده‌اند و با پیشنهادات نجومی حتی ما را در حفظ بازیکنان‌مان دچار مشکل کرده‌اند.

خدایی تاکید کرد: وقتی باشگاهی به بازیکن شما که قرارداد هم دارد دو یا چند برابر قرارداد سال گذشته‌اش پیشنهاد می‌دهد، مگر می‌شود آن بازیکن را حفظ کرد؟ این موضوع موجب شده تا تفاوت باشگاه‌ها در لیگ سال آینده متاثر از این رقابت نابرابر شود. واقعا باشگاه‌های خصوصی چه گناهی کرده‌اند که بخاطر نداشتن اعتبارات دولتی باید در نقل و انتقالات عقب‌تر بایستند و جولان باشگاه‌های دولتی را تماشا کنند؟

او با اشاره به نیاز ورود نهادهای نظارتی به این مشکل تاکید کرد: ای‌کاش مدیران باشگاه‌های دولتی فقط نیم‌درصد از هزینه‌ تیم‌شان را از جیب شخصی می‌دادند تا حرف ما را متوجه شوند. واقعا نهادهای نظارتی چه زمانی می‌خواهند به این موضوع ورود کنند؟ وقتی همه تیم‌ها بسته شد؟ مگر تیم‌های خصوصی و هواداران آنها چه گناهی کرده‌اند که قربانی تاخت و تاز دولتی‌ها شوند؟ واقعا این پول‌ها در این شرایط اقتصادی از کجا می‌آید؟

عضو هیأت مدیره باشگاه شهرخودرو با اشاره به ممنوعیت ورود خارجی‌ها به لیگ گفت: امیدوارم با تمام فشاری که با این تصمیم به باشگاه‌ها وارد شده و بر روی بالا رفتن قیمت بازیکنان داخلی هم اثرگذار شده، ناگهان این تصمیم را به نفع چند باشگاه خاص تغییر ندهند که باز اوضاع از این هم بدتر خواهد شد هر چند که زمزمه‌های آن از الان شنیده می‌شود.

خدایی اضافه کرد: باشگاه شهرخودرو خراسان با کسب یک عنوان چهارمی و سهمیه آسیا و یک عنوان ششمی به‌عنوان نماینده خراسان بزرگ تاکنون عملکرد مناسبی به گواه کارشناسان فوتبال داشته و ان‌شاءالله به دنبال این است که در برنامه بلند مدت خود افتخارات بیشتری را به هواداران لایق استان هدیه کند.