مهرداد بشاگردی با گل گهر تمدید کرد

مهرداد بشاگردی با گل گهر تمدید کرد

کد خبر: ۱۷۰۶۷۲۳/۴۳ زمان: ۱۳:۴۷   1399/06/18 بازدید: ۳,۸۷۹

تیم فوتبال گل گهر کارش در نقل و انتقالات را با جذب دو بازیکن و تمدید قرارداد با برخی از بازیکنان فصل گذشته اش آغاز کرده است.

به گزارش” ورزش سه” امیرقلعه نویی از زمان حضورش در گل گهر در حال بستن و آماده کردن تیم برای شروع پیش فصل است. بعد از اینکه قرارداد بازیکنانی مثل رضامحمودآبادی و مهران گلزاری دو بازیکن فصل گذشته تیم تمدید شد مهرداد بشاگردی دروازه بان این تیم پس از صحبتی که با قلعه نویی داشت با نظر سرمربی تیم قراردادش را یک فصل دیگر تمدید کرد.

گل گهر فصل گذشته دو دروازه بان به نام های میلاد فراهانی و مهرداد بشاگردی داشت که این باشگاه تا الان با بشاگردی تمدید کرده است. در روزهای اخیر صحبت هایی مبنی بر اینکه سیدحسینی دروازه بان استقلال نیز در لیست امیرقلعه نویی برای فصل بعد است نیز منتشر شده است.

مهرداد بشاگردی که دو فصل پیش دروازه بان اصلی گل گهر بود و با این تیم قهرمان لیگ ۱ شد در فصل گذشته بازی های کمتری را نسبت به میلاد فراهانی برای این تیم انجام داد اما در مسابقاتی که درون دروازه گل گهر قرار گرفت نمایش بسیار خوبی داشت. اوج کار او بازی با استقلال تهران بود که توانست با بسته نگه داشتن دروازه اش مقابل مهاجمان استقلال در کسب سه امتیاز کلیدی و مهم برای تیمش نقش ایفاد کند.