وضعیت مبهم ۸ نفر از لیست ۳۱ نفره استقلال!

وضعیت مبهم ۸ نفر از لیست ۳۱ نفره استقلال!

کد خبر: ۱۷۰۷۰۳۴/۳۹ زمان: ۲۰:۴۶   1399/06/19 بازدید: ۶,۳۴۳

با وجود اعلام لیست ۳۱ نفره استقلالی ها برای حضور در این رقابت ها، اما هنوز تکلیف ۸ نفر از این افراد نامشخص است!

به گزارش “ورزش سه”، لیست ۳۱ نفره استقلال برای حضور در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیز منتشر شد و مطابق آنچه که انتظار می رفت، نام بازیکنانی که قراردادشان با این تیم به پایان رسیده است نیز در این فهرست دیده شد ولی این افراد حتی در آخرین جلسه تمرینی استقلال نیز شرکت نکردند و وضعیت حضور آنها در قطر، در هاله ای از ابهام قرار دارد.
سیدحسین حسینی دروازه بان آبی پوشان که پس از حضور رشید مظاهری در این تیم، یک واکنش منفی در فضای مجازی از خود نشان داد، این روزها چندین مرتبه با احمد سعادتمند و مدیران استقلال مذاکراتی داشت که هنوز علت این دیدارها نامشخص است هر چند عده ای اعتقاد دارند که حسینی قصد دارد قراردادش را با آبی پوشان تمدید کند. البته حسینی در آخرین تمرین این تیم حضور نداشت که علت غیبت سنگربان شماره یک استقلال در این جلسه تمرینی نامشخص است.

برخلاف آنچه که تصور می شد، ۵ بازیکن جدایی طلب استقلال نیز در تمرین پایانی آبی پوشان غایب بودند. استقلالی ها شبانگاه قبل از سفر به قطر موفق به تمدید قرارداد روزبه چشمی و فرشید باقری شدند تا حداقل وضعیت ۲ نفر دیگر از ۵ فرد جدایی طلب استقلالی ها مشخص شود. در حالیکه استقلال باید صبح فردا عازم قطر شود، اما هنوز تکلیف تمدید قرارداد فرشید اسماعیلی، محمد دانشگر و علی کریمی نامشخص است و باید دید که در ساعات پیش روی، مدیران استقلال موفق به تمدید قرارداد با این ۳ نفر خواهند شد یا خیر.

همچنین، در لیست ارسالی به AFC، در حالی نام عظیم گوک دیده می شود که این بازیکن صبح امروز قراردادش را با استقلال فسخ کرد. همچنان مشخص نیست که داریوش شجاعیان می تواند استقلال را در این رقابت ها همراهی کند یا خیر. شجاعیان یکی از ۳۱ بازیکنی است که نامش در لیست نهایی دیده می شود.
علاوه بر این، شیخ دیاباته و میلیچ در مرخصی به سر می برند و استوری که مدافع کروات چند روز پیش منتشر کرد، باعث نگرانی هواداران استقلال شده است. البته مسئولان استقلال وعده داده اند که این دو بازیکن خارجی، از کشورهایشان راهی قطر خواهند شد تا استقلال را در این مسابقات همراهی کنند.

به هر حال با تمدید قرارداد چشمی و باقری وضعیت بازیکنان بلاتکلیف آبی پوشان تا حدودی روشن شد، ولی اینکه وضعیت کلیدی ترین بازیکنان استقلال تا چندین ساعت پیش از پرواز کاروان این تیم به قطر جهت شرکت در مهمترین رقابت باشگاهی در سطح آسیا نامشخص باشد، به نظر می رسد این شرایط در خور شأن این تیم نباشد.