«وینگ» تأیید شد؛ موبایل چرخنده ال‌جی ۲۴ شهریور رونمایی می‌شود

«وینگ» تأیید شد؛ موبایل چرخنده ال‌جی ۲۴ شهریور رونمایی می‌شود

ال جی تأیید کرد موبایل جدید این شرکت «وینگ» (Wing) نام دارد و در روز ۲۴ شهریور رونمایی خواهد شد. شایعات از مجهز شدن این گوشی به دو نمایشگر با طراحی T شکل خبر می‌دهند.

بر اساس شایعاتی که تاکنون منتشر شده‌اند، ال جی وینگ علاوه بر دو نمایشگر، از شبکه ۵G پشتیبانی کرده و با دوربین سه گانه با سنسور اصلی ۶۴ مگاپیکسلی و چیپست سری ۷ اسنپدراگون از راه خواهد رسید.

hamrah-mechanic

وینگ اولین موبایل ال جی تحت پروژه «اکسپلورر» است که سازنده کره‌ای به واسطه آن در پی کشف روش‌های جدید تعامل با موبایل و به چالش کشیدن روش‌های سنتی است. ال جی می‌گوید وینگ «شمایل کاملاً جدید و متفاوتی» را ارائه می‌کند که با طراحی گوشی‌های فعلی دستیابی به آن امکان پذیر نبوده است.

ال جی از افشای اطلاعات بیشتر از وینگ خودداری کرد، اما ویدیویی که قبلاً منتشر شده شایعه مجهز شدن این موبایل به دو نمایشگر چرخنده با طراحی T شکل را تأیید می‌کند. آنطور که شایعه شده وینگ قیمت بالایی خواهد داشت و سایت XDA Developers از قیمت احتمالی ۱۰۰۰ دلاری آن خبر داده است.

LG با پروژه اکسپلورر به دنبال نوآوری‌های جدیدی است که تنها به موبایل ختم نمی‌شوند. این سازنده کره‌ای اواخر تیر ماه امسال از مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچی جدیدی به نام ۲۷GN950 رونمایی کرد که به گفته سازنده سریع ترین مانیتور گیمینگ ۴K دنیاست. این کمپانی همچنین از ماسک مجهز به فن با قابلیت تصفیه هوا به نام PuriCare نیز رونمایی کرده است.

ال جی روز ۲۴ شهریور ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران از وینگ رونمایی می‌کند.