پس از گذشت دو هفته از رقابت های لیگ۲ فرانسه / دیلی تلگراف: مذاکره برنتفورد با قدوس ادامه دارد

پس از گذشت دو هفته از رقابت های لیگ۲ فرانسه / دیلی تلگراف: مذاکره برنتفورد با قدوس ادامه دارد

کد خبر: ۱۷۰۶۶۸۴/۴۳ زمان: ۱۱:۰۷   1399/06/18 بازدید: ۳,۱۹۸

پس از گذشت دو هفته از رقابت های لیگ۲ فرانسه 

سامان قدوس مهاجم ملی پوش ایرانی که فصل را با آمیان در رقابت های لیگ۲ فرانسه آغاز کرده کماکان مورد توجه تیم انگلیسی برنتفورد است.

به گزارش” ورزش سه” سامان قدوس با وجود اخباری که در مورد جدایی اش از آمیان در این فصل به گوش می رسید اما بعد از سقوط تیمش در این تیم ماند و در دو هفته ابتدایی لیگ۲ فرانسه برای آمیان به میدان رفت. او همراه این تیم یک برد برابر نانسی و یک شکست برابر لوهاور به دست آورد تا در پایان هفته دوم این تیم در رتبه یازدهم قراربگیرد. سامان در هر دو بازی در ترکیب اصلی آمیان حضور داشت و به عنوان هافبک تهاجمی و یا بازیکن پشت مهاجم به میدان رفت.

با این وجود روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف در ارتباط با این بازیکن ۲۷ ساله تیم ملی ایران خبری منتشر کرد که نشان می دهد هنوز احتمال جدایی او از آمیان وجود دارد. در این خبر آمده است:” در روزهای اخیر اخبار انتقال قدوس به برنتفورد منتشر نشده است اما منابع آگاه به تلگراف گفته اند که برنتفورد هنوز دست پس نکشیده و گفت و گوهای این باشگاه با مهاجم آمیان در جریان است.”

باید دید سامان قدوس که گفته می شد از بشیکتاش ترکیه هم پیشنهادی جدی را دریافت کرده است در نهایت بازی در برنتفورد و چمپیونشیپ انگلستان را انتخاب می کند یا اینکه او امسال را نیز با آمیان در لیگ ۲ فرانسه می ماند تا بتواند تیم را به لیگ۱ بازگرداند.