گلکسی زد فولد اس سامسونگ با طراحی شبیه به سرفیس Duo مایکروسافت احتمالا در راهست

گلکسی زد فولد اس سامسونگ با طراحی شبیه به سرفیس Duo مایکروسافت احتمالا در راهست

سومین گروه از خانواده گوشی‌های تاشوی سامسونگ احتمالا رقیبی برای سرفیس Duo مایکروسافت خواهد بود. ظاهرا این گوشی تاشو گلکسی زد فولد اس نام دارد و توان تاشدن ۱۸۰ درجه‌ای خواهد داشت و  تنها دارای یک نمایشگر تاشو OLED خواهد بود.

در تقابل با سرفیس Duo مایکروسافت با دو نمایشگر جدا از هم احتمالا خریداران بیشتری گلکسی زد فولد اس را ترجیح دهند. قاب پشتی گلکسی زد فولد اس نیز ظاهرا از شیشه خواهد بود. استفاده از نمایشگر دوم در این گوشی سامسونگ هنوز مشخص نیست.

در مقایسه با مایکروسافت، سامسونگ با عرضه گوشی‌هایی نظیر گلکسی فولد، گلکسی زد فلیپ و گلکسی زد فولد ۲ در زمینه گوشی‌های تاشو تجربه بسیار بیشتری دارد و اخباری که از سرفیس Duo شنیده می‌شود اصلا امیدوارکننده نیست.

سرفیس Duo ظاهرا یک سال دیگر نیز تاخیر خورده است و باید منتظر عرضه سرفیس Duo در سال ۲۰۲۱ باشیم.مایکروسافت این مدل را به تازگی به تعدادی از چهره‌های معروف دنیای نقد و بررسی محصولات تکنولوژی داده  اما اجازه روشن کردن دستگاه جلوی دوربین را به آن‌ها نداده است!

در بررسی‌ها، کیفیت ساخت دستگاه همانطور که از مایکروسافت انتظار می‌رفت فوق‌العاده توصیف شده اما اطلاعات زیادی از کارکرد این دستگاه منتشر نشده است.

مانور اصلی اولین تبلت اندرویدی مایکروسافت بیشتر روی مولتی‌تسک، تایپ راحت و تا شدن در دو جهت متمرکز شده است. مایکروسافت چندی پیش اعلام کرد این تبلت هیبریدی تا سه سال پس از عرضه آپدیت‌های اندروید را دریافت خواهد کرد.

گلکسی زد فولد اس | آغاز رقابت جذاب میان مایکروسافت و سامسونگ

اگرچه این روزها شایعاتی راجع به نسل جدید گوشی‌های تاشو سامسونگ دیده می‌شود ولی هنوز هیچ‌ یک از این شایعات توسط یک منبع معتبر تایید یا تکذیب نشده‌اند.

در صورتی که گلکسی زد فولد اس سال آینده میلادی عرضه شود می‌توانیم شاهد رقابت جذابی میان سامسونگ و مایکروسافت باشیم. مایکروسافت در سال‌های گذشته محصولات بسیار باکیفیتی را عرضه کرده ولی در زمینه گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی تجربه کافی را ندارد.

باید منتظر رسمی شدن معرفی Galaxy Z Fold S با همین نام یا نامی دیگر باشیم تا ببینیم آیا این مدل می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد یا در رقابت با سرفیس Duo شکست خواهد خورد.