آبی ها رسما وارد مذاکره با فرشاد احمدزاده شدند/ اختصاصی؛ پرسر و صداترین نقل‌ و ‌انتقال فصل در انتظار استقلال

آبی ها رسما وارد مذاکره با فرشاد احمدزاده شدند/ اختصاصی؛ پرسر و صداترین نقل‌ و ‌انتقال فصل در انتظار استقلال

کد خبر: ۱۷۰۶۷۸۴/۳۹ زمان: ۱۸:۳۷   1399/06/18 بازدید: ۹۳,۱۰۹

آبی ها رسما وارد مذاکره با فرشاد احمدزاده شدند

هافبک سابق پرسپولیس وارد جلسه با مدیران استقلال شده است تا در صورت توافق نهایی یکی از پرسر و صداترین نقل وانتقالات فصل رقم بخورد.

به گزارش “ورزش سه”، مدیران باشگاه استقلال که این روزها سخت مشغول مذاکره با بازیکنان مد نظر خود هستند و حالا در آخرین اقدام وارد مذاکره با یکی از ستاره های سابق پرسپولیس شده اند. فرشاد احمدزاده که سابقه چند سال بازی در پرسپولیس را دارد و نیم فصل دوم لیگ نوزدهم را در فولاد خوزستان گذراند گزینه استقلالی ها برای خط هافبک است و از این رو اکنون وارد جلسه مذاکره با مدیران باشگاه آبی پوش شده است.

احمدزاده عصر امروز در یکی از هتل های تهران که محل مذاکره استقلالی ها با نفرات مورد نظرشان است، به همراه مدیربرنامه هایش حضور یافت و صحبت های مقدماتی را با مدیران آبی پوش انجام داد. 

قطعا اگر توافق نهایی میان احمدزاده و استقلال حاصل شود، یکی از پرسر و صداترین نقل و انتقالات رقم می‌خورد. با توجه به سابقه پرسپولیسی بودن احمدزاده و البته کری های عجیبی که طی سال های گذشته برای استقلالی ها خوانده بی تردید آبی پوش شدنش می‌تواند یک بمب پر سر و صدا باشد.

احمدزاده که از تیم های پایه پرسپولیس به فوتبال معرفی شد، دو فصل برای گذراندن خدمت سربازی به تراکتور رفت اما دوباره به جمع سرخ ها برگشت و چند سالی پیراهن این تیم را پوشید. او نیم فصل لیگ نوزدهم با تصمیم باشگاه و علاقه خودش راهی فولاد شد و نیم فصل خوبی را در جمع خوزستانی های لیگ برتر تجربه کرد. اتفاقی که باعث شده حالا استقلالی ها به سراغش برود و باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره او و آینده اش رخ می‌دهد.