آب معدنی عالیس؛ نوشیدنی گوارا از چشمه‌های خراسان

آب معدنی عالیس؛ نوشیدنی گوارا از چشمه‌های خراسان

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

آب یکی از اصلی‌ترین عناصر جهان است که تهیه‌ آن به اشکال کاربردی متفاوت، بسیاری از نیازهای ما را برطرف می‌کند.

امروزه پزشکان برای حفظ سلامت پوست و مو، تقویت سیستم ایمنی و دفع عفونت‌ها و سموم و نیز تناسب اندام، نوشیدن آب سالم را توصیه می‌کنند که در قالب آب معدنی به همه پیشنهاد می‌شود.

برای بسیاری، کیفیت آب آشامیدنی و حتی رنگ و مزه آن مورد سوال است، از این رو آب معدنی را انتخاب بهتر و سالم‌تری از آب آشامیدنی می‌دانند. گردشگران نیز آب معدنی را در سبد غذایی خود در طول مسیر سفر قرار می‌دهند.

همه این‌ها  نشان از نقش و اهمیت آب معدنی در زندگی ما دارد و چنانچه کیفیت آب معدنی نیز برای ما مهم باشد، در انتخاب تولیدکننده آن حساسیت‌های لازم را به‌کار می‌بندیم چراکه کیفیت ساختاری آب‌ معدنی با توجه به املاح موجود در آن، تأمین‌کننده‌ بسیاری از نیازهای بدن ماست.

کیفیت آب معدنی عالیس

مصرف آب معدنی تاریخچه‌ کهنی در فرهنگ ما دارد به همین علت برای تولید آب معدنی، کارخانه‌های مختلفی تاسیس شدند که نواحی استخراج آب هر کدام از آنها، متفاوت است.

در واقع تأثیرات مثبتی که آب معدنی عالیس بر روی بدن می‌گذارد، نمایان‌گر ترکیبات منطقی املاح آب معدنی است که ما را از قدرت کارخانه تولید این نوشیدنی باخبر می‌سازد.

آب معدنی صادراتی عالیس از ظرفیت‌های تولیدی خوب کارخانجات عالیس است که با حفظ کیفیت و استانداردها در فرآیند تولید، توانسته است در مسیر صادرات قدم بردارد و در عرصه جهانی بدرخشد.

برند عالیس یکی از معتبرترین کارخانه‌های تولید انواع نوشیدنی است که اجرای سیستم‌های مدیریت کیفیت جهانی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

خواص آب معدنی عالیس

عالیس با تکیه بر تکنولوژی روز اروپا، محصولات خود از جمله آب معدنی را تولید می‌کند. از مزایای آب معدنی عالیس می‌توان به تقویت سیستم ایمنی، رفع تشنگی و تنظیم تعادل آب در بدن، کمک به دفع سموم از بدن، کاهش درجه حرارت بدن، شستشوی دهان و معده، کمک به دفع عفونت‌ها و سنگ‌ریزه‌های کلیه و نیز افزایش مصرف اکسیژن و افزایش دفع ازت و گوگرد اشاره کرد.

آب‌ معدنی عالیس حاوی ویتامین A و مواد معدنی چون کلسیم، نیتریت، منیزیم، سدیم، فلوئورید، کربنات‎کلسیم، کلراید، پ.اچ، نیترات، بی‌کربنات و سولفات است که هر‌ کدام به تنهایی خواص خود را دارند.

منیزیم: به ‌تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند، بدن و ماهیچه‌های شما را شل کرده و فشار خون را پایین می‌آورد.

کلرید و بی‌کربنات‌ها: سیستم گوارش را متعادل می‌کنند.

آهن: به رسیدن اکسیژن به سیستم خون کمک می‌کند.

سولفات: بدن را پاکسازی و سم‌زدایی می‌کند.

کلسیم: استخوان‌ها و دندان‌ها را تقویت می‌کند.

اندازه‌های آب معدنی عالیس

  • آب معدنی کوچک عالیس در اندازه ۵۰۰cc
  • آب معدنی‌ بزرگ عالیس در اندازه ۱۵۰۰cc