آخرین وضعیت مطالبات مالی از دو موسسه/ استقلال فردا سند کمپ حجازی را می‌گیرد

آخرین وضعیت مطالبات مالی از دو موسسه/ استقلال فردا سند کمپ حجازی را می‌گیرد

کد خبر: ۱۷۰۶۵۲۰/۵۶ زمان: ۱۵:۰۵   1399/06/17 بازدید: ۲,۹۱۰

آخرین وضعیت مطالبات مالی از دو موسسه

مشاور عالی مدیرعامل باشگاه استقلال از آماده شدن سند کمپ مرحوم ناصر حجازی خبر داد.

به گزارش “ورزش سه”، بهمن نیکخو، مشاور احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال اظهار کرد: بحث خصوصی‌سازی به خوبی دنبال می‌شود. ان‌شاءالله ما فردا سند مالکیت کمپ مرحوم حجازی را هم با کمکی که مدیرکل ثبت اسناد استان کردند، می‌گیریم. این موضوع خیلی مهم است. بحث بعدی اختلافات حساب‌هایی است که با کارگزاران داشته‌ایم. دو تا از این کارگزاران از بقیه مهم‌ترند. یکی از آن‌ها موسسه مالی و اعتباری کوثر است که ما هنوز هم همکاری داریم. اختلاف حساب داریم ولی خوشبختانه با همکاری بسیار خوب عزیزان هیات مدیره و شخص مدیرعامل داشتند، چه در موسسه کوثر و چه در بانک سپه که با همدیگر ادغام شده اند، طی ۵ جلسه به اشتراک نظر خوبی رسیدیم.

وی افزود: چون هر دو بخش دولتی محسوب می‌شویم توافق شد که در قالب یک بحث کارشناسی این موضوع حل و فصل شود. یعنی یک کارشناس از سمت استقلال و پرسپولیس تعیین شد و یک کارشناس هم از سمت بانک یا موسسه و یک کارشناس هم به مرضی‌ الطرفین انتخاب شد. قرار شده است ساعت ۲ فردا (سه شنبه) مرحله نهایی این کارشناسی انجام شود. آنچه که ما به عنوان حقمان لازم می‌دانستیم در جلسات با ریالای سعادتمند و سایر عزیزان مطرح کردیم و دفاع خوبی هم انجام شد.

او ادامه داد: اطمینان دارم که تا پنجشنبه که آخرین جلسه کارشناسی است این موضوعات به خوبی شفاف روشن شوند که ما چقدر مطالبات داریم و حساب و کتاب با موسسه کوثر نهایی می‌شود. 
نیکخو درباره فروشگاه اتکا هم بیان کرد: بحث دوم فروشگاه اتکاست که هنوز هم این همکاری ادامه دارد. اینجا باید بگویم که ما کمی گله ‌مندیم. توقع داشتیم عزیزان در فروشگاه اتکا حداقل مثل موسسه کوثر شرایط را بهتر با ما جلو می‌بردند. 

نیکخو در مورد ادعای فروشگاه اتکا گفت: اصلا تا الان پاسخگو نبودند. رقم دقیق را نمی‌دانم اما حدودا بالای ۱۰-۱۵ میلیارد تومان با اتکا بحث مالی داریم. بحث مالی با موسسه کوثر هم نمی‌تواند کمتر از این باشد. این ارقام برای ما با توجه به این شرایط خیلی مهم هستند. هیات مدیره تمام تلاشش را می ‌کند. من شاهدم که فضای خوب همکاری بین تمام اعضای هیات مدیره وجود دارد. مدیرعامل هم با تمام وجود پای کار است. تلاش می ‌کند که هم توقع هواداران را برای فصل آینده و بازی هایی که در پیش داریم، تامین کنیم هرچند کار سختی است. مقداری هم سعی کردیم همکاری را برای جذب بازیکن در همه زمینه ‌ها حفظ کنیم و چون در این خصوص اطلاعاتی ندارم، اظهار نظری نمی کنم.

مشاور سعادتمند درباره وضعیت املاک باشگاه استقلال هم توضیح داد: سند ورزشگاه مرغوبکار را که گرفتیم. سند کمپ حجازی هم قطعا نهایی شده و فردا آن را می ‌گیریم. این دو مورد در بحث افزایش سرمایه بسیار مهم هستند و تراز ما را از حالت منفی خارج می‌کند و شرایط را برای حل و فصل مشکلات دیگر مساعد می ‌کند. بحث ارزیابی برند استقلال هم انجام شد. بحث مهمی که تأثیرگذار بود و درگیر آن بودیم بحث لوگو و برند باشگاه بود که برای اولین بار داریم مالکیت آن را برای باشگاه ثبت می ‌کنیم و مراحل نهایی ‌اش را انجام می‌دهیم. این موضوع برای درآمدزایی بسیار مهم است چون می ‌توانیم بعد از حل شدن این موضوع سهم باشگاه استقلال را از هر جایی که از این لوگو استفاده می‌کنند، بگیریم.