آسان جم؛ یکی از منحصربه‌فردترین وب‌سایت‌ها در حوزه‌ی فروش جم بازی

آسان جم؛ یکی از منحصربه‌فردترین وب‌سایت‌ها در حوزه‌ی فروش جم بازی

در سال‌های ۱۳۹۳ یا ۱۳۹۲ به علت تحریم‌هایی که کشورمان با آن روبه‌رو شد، خرید جم بازی امکان‌پذیر نبود. به این دلیل وب‌سایت آسان جم کار خود را شروع کرد. خرید جم یکی از دغدغه های گیمرها است. اما اکنون با اینکه وب‌سایت‌های زیادی در این حوزه فعالیت می‌کنند، با آسان جم می‌توانید امنیت و شارژ فوری اکانت خود را تجربه کنید.

جم بازی چیست

جم برای هر بازی متفاوت است. در کل می‌شود این را گفت که جم بازی، همان الماس‌ها و طلاهایی است که در طول بازی از وب‌سایت‌هایی مثل آسان جم خریداری می‌کنیم و با آن‌ها بازی را سریع‌تر پیش می‎بریم.

آسان جم

وب‌سایت شناخته‌شده با امنیت بالا

امنیت در خرید جم یکی از دغدغه‌های ما گیمرها بوده و هست. دادن نام کاربری و رمز و پسورد به وب‌سایت‌های فروش جم کار آسانی نیست. اما در وب‌سایت آسان جم به‌راحتی می‌توانید به کارشناسان اعتماد کنید و اطلاعات خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارید. خدمات کارشناسان آسان جم به مدت ۲۴ ساعت فعال است؛ یعنی شما در هر زمانی حتی روزهای تعطیل، می‌توانید از آسان جم خرید کنید.

داشتن واسطه در آسان جم ممنوع!

واسطه‌گری در هر جایی مشتریان را آزرده‌خاطر می‌کند. به این دلیل آسان جم تصمیم گرفته است خیال شما را از این جهت آسوده کند. بدون واسطه‌گری و بدون صرف هزینه‎ی بیشتر می‌توانید الماس‌ها و طلاهایی که می‌خواهید بخرید. این وب‌سایت به علت خرید عمده، موجب کاهش هزینه‌ی تمام‌شده‎ی شما می‌شود. در این خصوص می‌توانید از مناسب بودن قیمت خیالتان راحت باشد.

قوانین در آسان جم سختگیرانه نیست!

بعضی از ما گیمرها ممکن است در خرید بازی اشتباه کنیم. خیلی از وب‌سایت‌های خرید جم، بسته‌ی خریداری‌شده‌ی شما را بازنمی‌گردانند؛ اما در آسان جم شما به‌راحتی می‌توانید در ساعات اداری بسته‌ی مورد نظر خود را تعویض کنید. در این جهت نیز آسان جم سعی کرده است وفاداری مشتریان خود را افزایش دهد.

انواع بازی در وب‌سایت آسان جم

یکی از ویژگی‌هایی که می‌تواند یک وب‌سایت فروش جم را منحصر‌به‌فرد کرد، داشتن انواع جم بازی‌‏های مختلف است.در آسان جم می‌توانید انواع بازی اعم از،بازی‌ فکری، بازی‌ ورزشی، بازی اکشن و بازی‌های استراتژیک را پیدا کنید:

بازی‌های استراتژیک

بازی‌های استراتژیک بازی‌هایی هستند که برای بُردن در آن‌ها باید طبق یک استراتژی کلی عمل کردد. در بازی‌های استراتژیک علاوه بر تمرکز بر توانایی‌های خود باید بر توانایی‌های دشمنان و حریفان نیز تمرکز کنید. در این جا باید حرکت بعدی دشمن را پیش‌بینی کنید تا بتوانید بر بازی مسلط شوید. مهم ترین مسئله در بازی‌های استراتژیک، داشتن مدیریت زمان است. شما باید بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن منابع خود را پیدا کنید و مجهز شوید.

در آسان جم بازی‌هایی همچون هاستل کستل، انتقام سلاطین، بوم بیچ، فری فایر، براول استارز، یوسی پابجی، کال اف دیوتی و لردز موبایل را می‌توانید پیدا کنید. این عناوین جزو محبوب‌ترین بازی‌های سال هستند.

آسان جم

بازی‌های اکشن

بازی‌های اکشن بیشتر روی زدوخورد و حرکات فیزیکی بازیکن تمرکز دارند. دویدن و جست‌وجو کردن، جنگیدن، مبارزه کردن با حریفان، استفاده از سلاح سرد و گرم، جزو مواردی است که در بازی‌های اکشن به‌وضوح دیده می‌شود. تمرکز شما باید بُرد در صحنه‌ی مبارزه باشد. در این گونه بازی‌ها شما با دشمنان زیادی روبه‌رو می‎شوید که باید همه‌ی آن‌ها را شکست بدهید و مراحل را طی کنید.

در وب‌سایت آسان جم که به شما معرفی کرده‌ایم، بازی‌های اکشنی همچون فورتنایت، کستل کراش و … را می‌توانید بیابید.

بازی‌های ورزشی

همان‌طور که از اسمشان پیدا است، بازی‌های ورزشی مربوط به رشته‌های ورزشی هستند؛ اعم از فوتبال، بازی‌های رزمی، تنیس و …. در این سبک بازی شما به دو چیز نیاز دارید: مهارت و هوش زیاد.  کنترل بازی به مهارت و همین طور هوش نیاز دارد تا با استفاده از آن بتوانید امتیاز خوبی در بازی کسب کنید.

در آسان جم بازی‌های ورزشی همچون OSM و فیفا موبایل را می‌توانید پیدا کنید. با خرید جم این بازی‌ها به‌راحتی می‌توانید مراحل سخت‌تر را پشت سر بگذارید.

بازی‌های فکری

بازی‌های فکری می‌توانند تأثیرات مثبتی در شخصیت و ذهن شما ایجاد کنند. در این گونه از بازی‌ها، شما باید از EQ و IQ و تمام توان ذهنی خود استفاده کنید. فرآیندی که در بازی‌های فکری وجود دارند سبب می‎شوند که شما به چالش کشیده شوید و از همه‌ی قوای ذهنی خود استفاده کنید تا آن را حل کنید.

در آسان جم می‌توانید جم بازی‌های فکری همچون هاستل کستل و های دی و … را دریافت کنید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.