آشنایی با اپلیکیشن HelloTalk؛ شبکه اجتماعی تبادل زبان

آشنایی با اپلیکیشن HelloTalk؛ شبکه اجتماعی تبادل زبان

اپلیکیشن‌های چت و گفتگو بسیارند و امکاناتشان متنوع، اما چه می‌شد اگر می‌توانستید از این چت‌ها به غیر از گذران وقت چیز جدیدی هم یاد بگیرید؟ خوشبختانه یک اپلیکیشن دقیقا برای این کار وجود دارد: محصولی به نام HelloTalk که برای تبادل زبان طراحی شده است.

به عنوان یک شبکه اجتماعی تبادل زبان، هلو تاک بستری فراهم کرده که همه از هر زبانی که هستند بتوانند با هم چت و گفتگو کنند و ضمن دوستی زبان مادری‌شان را به هم یاد بدهند. در واقع هم سرگرمی است و هم آموزش، آن هم در محیطی امن و کنترل شده که حریم شخصی‌تان حفظ می‌شود.

اپلیکیشن HelloTalk

سرور ابری

HelloTalk هم در آی او اس، هم اندروید و هم به صورت تحت وب در دسترس است و خوشبختانه با ساخت حساب کاربری تمام اطلاعات و چت‌هایتان میان پلتفرم‌ها همگام‌سازی می‌شود. بنابراین با هر وسیله متصل به اینترنتی می‌توانید کارتان را پیش ببرید که از نکات مثبت این برنامه به شمار می‌آید.

انگلیسی، ژاپنی، کره‌ای، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی و ۱۵۰ زبان دیگر در HelloTalk پشتیبانی می‌شوند، و این پشتیبانی یعنی می‌توانید به زبان مادری خودتان چت کنید و فرد مقابل از طریق مترجم درون‌برنامه‌ای صحبت‌های شما را به زبان خودش برگرداند. عالی نیست؟ یعنی برای ارتباط گرفتن در هلو تاک همین که زبان خودتان را بلد باشید کفایت می‌کند.

البته که راه‌های ارتباطی اپلیکیشن گسترده‌تر هستند. می‌توانید عکس و ویدیو و لینک به اشتراک بگذارید و کمی که با طرف مقابلتان گرم گرفتید، پیام صوتی هم بدهید. با این کار با تلفظ صحیح و محاوره‌ای زبان مقصد هم آشنا می‌شوید و این کار «هیچ هزینه‌ای» برایتان در پی ندارد.

راه‌های ارتباطی اپلیکیشن HelloTalk از این بیشتر هم هستند. اگر دلتان بخواهد، می‌توانید یک سری مفاهیم را با کشیدن نقاشی منتقل کنید. در نهایت تماس صوتی و تصویری را هم به عنوان پیشرفته‌ترین ابزار ارتباطی اپلیکیشن در اختیار خواهید داشت.

اپلیکیشن HelloTalkسازندگان هلوتاک برای پیدا کردن پارتنر زبان‌آموزی جستجوی فیلتردار تدارک دیده‌اند. این یعنی می‌توانید جستجو را بر اساس کشور مقصد، زبان مد نظر یا سن و جنسیت طرف چت انجام بدهید هر چند که امکان جستجوی تصادفی یا رندوم را هم دارید.

در آخرین آپدیت اپلیکیشن، ویژگی‌های بیشتری هم اضافه شده تا HelloTalk چیزی فراتر از یک اپلیکیشن تبادل زبان باشد. حالا با مراجعه به اپ می‌توانید کورس‌های آنلاین زبان‌آموزی (با یک استاد آنلاین) را هم بگذرانید و با شرکت در مینی‌گیم‌ها، دایره لغات‌تان را هم تقویت کنید.

همه این موارد رایگانند هر چند که با خرید حساب VIP به ویژگی‌های بیشتری دسترسی پیدا می‌کنید. مثلا می‌توانید به طور همزمان بیشتر از ۳ زبان را یاد بگیرید یا در جستجوی پارتنر آزادی عمل بیشتری داشته باشید. ضمنا دیگر خبری از تبلیغات هم در محیط اپلیکیشن نیست.

اما برای استفاده معمولی احتمالا نسخه رایگان اپلیکیشن هم بتواند رضایت‌تان را جلب کند. HelloTalk فارغ از مشکلات ارتباطی (احتمالا به خاطر ضعف سرورها) و مصرف نه چندان بهینه باتری که دارد اپلیکیشن کارآمدی است و از نظر علمی و آموزشی در سطح بالایی قرار دارد.

با این حساب اگر دوست دارید به غیر از گفتگو و پیدا کردن دوستان جدید از سراسر دنیا، زبان هم بخوانید به هیچ عنوان تجربه این اپلیکیشن را از دست ندهید.

HelloTalk
  • HelloTalk
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: HELLOTALK
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۲۶ / ۹۴ مگابایت

دانلود