اتحادیه گلرهای ملی در سپاهان(عکس)!

اتحادیه گلرهای ملی در سپاهان(عکس)!

کد خبر: ۱۷۰۶۵۵۰/۲ زمان: ۱۶:۱۲   1399/06/17 بازدید: ۵,۲۸۳

دروازه‌بان سابق فوتبال ایران حالا در سپاهان تجربه جدیدی را در لیگ بیستم پشت سر خواهد گذاشت و به عنوان مربی کار خود را دنبال می‌کند.

به گزارش “ورزش سه” شاید مهم‌ خاطره‌ای که از رحمان احمدی در ذهن اهالی فوتبال به یادگار مانده است، در دیدار تاریخی ایران و کره جنوبی در راه صعود به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل است که او با درخشش خود در سئول یکی از ارکان اصلی ایران در راه صعود به جام جهانی بود و واکنش‌های استثنایی را از خود به یادگار گذاشت؛ او که تجربه چهار قهرمانی در لیگ برتر و یک قهرمانی در جام حذفی را دارد، چراغ خاموش دستکش‌های خود را پس از فصلی ناموفق در پارس جنوبی جم آویخت و حالا پس یکسال دوری از مستطیل سبز، در نقشی جدید به فوتبال بازگشته است.

او به عنوان دستیار محرم نویدکیا قرار است در قامت مربی دروازه‌بان‌های سپاهان کارش را دنبال کند و ماموریت دارد تا پیام نیازمند که یکی از بهترین دروازه‌بان‌های لیگ برتر فوتبال ایران به شمار می‌رود و در لیگ نوزدهم نیز بیشترین کلین‌شیت را به ثبت رساند، مهیای حراست از دروازه تیم سپاهان و حتی رسیدن به پیراهن شماره یک تیم ملی فوتبال ایران کند.

رحمان احمدی و پیام نیازمند با آغاز تمرینات سپاهان، نخستین تجربه همکاری در کنار یکدیگر را آغاز کرده‌اند و امیدوارند در رقابت‌های آسیایی نیز بتوانند کارنامه موفقی را از خود به جای بگذراند و سپس در لیگ بیستم درخشان حاضر شوند.