احمد نور در نقش مهاجم جدید سرخپوشان/ ترکیب پرسپولیس مقابل سپاهان؛ سورپرایز عجیب یحیی

احمد نور در نقش مهاجم جدید سرخپوشان/ ترکیب پرسپولیس مقابل سپاهان؛ سورپرایز عجیب یحیی

به گزارش “ورزش سه”، بعد از حواشی فصل گذشته که منتهی به کسب سه امتیاز از سوی استیناف توسط پرسپولیس شد، اکنون سپاهانی‌ها با بالاترین انگیزه ممکن مهیای حضور در آزادی شده‌اند. سعید آقایی به دلیل محرومیت تنها غایب قطعی پرسپولیس در این بازی است و یحیی اینبار با تفکراتی نو و نیمکت نشین کردن مهاجمان تخصصی خود، آماده این تقابل ویژه و حساس شده است.

در ترکیب پرسپولیس حامد لک همچنان جایگاه ثابتی خواهد داشت. در فاز دفاعی مهم‌ترین تغییر حضور علی شجاعی به جای سعید آقایی در سمت چپ است. شجاعی پس از مدت‌ها نیمکت نشینی با محرومیت سعید آقایی فرصت حضور در سمت چپ دفاعی را به دست آورده و امیدوار است با نمایشی موفق در این جدال در شانس رقابت برای همراهی تیمش در دربی قرار گیرد. سیدجلال حسینی بهمراه محمدحسین کنعانی زادگان زوج تکراری قلب دفاعی همانند دیدارهای قبلی خواهند بود و در سمت راست نیز یحیی بار دیگر به سیامک نعمتی اعتماد کرده است.

کادرفنی پرسپولیس برای این بازی از کمال کامیابی‌نیا و میلاد سرلک به عنوان دو هافبک دفاعی تیمش در ترکیب اصلی سود برده است و این در حالی است که احسان پهلوان، امید عالیشاه دو بازیکن دیگر خط میانی این تیم خواهند بود. عالیشاه با گلزنی در بازی قبلی با انگیزه زیادی پا به این بازی گذاشته و احسان پهلوان نیز امیدوار است بتواند پیش از دربی، هواداران تیمش را کاملا امیدوار کند.

اما سورپرایز بزرگ یحیی گل محمدی در این بازی در خط حمله تیمش خواهد بود؛ وحید امیری در غیاب مهدی عبدی، آرمان رمضانی و مهدی مهدی‌خانی به عنوان مهاجمان تخصصی این تیم، اینبار در کنار خود احمد نوراللهی را در خط حمله خواهد دید!

نوراللهی که شم گلزنی خوبی در خط میانی این تیم پیش از این از خود به جا گذاشته، اینبار با تدابیر یحیی گل محمدی قرار است در خط حمله به کار گرفته شود و در کنار وحید امیری به دنبال دستیابی به گل برابر پیام نیازمند و دروازه سپاهان باشد.

ترکیب پرسپولیس:

حامد لک
سیدجلال حسینی
علی شجاعی
محمدحسین کنعانی‌زادگان
سیامک نعمتی
میلاد سرلک
کمال کامیابی‌نیا
امید عالیشاه
احسان پهلوان
وحید امیری
احمد نوراللهی