اخباری: شرافتمندانه در لیگ خواهیم ماند

اخباری: شرافتمندانه در لیگ خواهیم ماند

به گزارش ورزش سه؛ محمد سعید اخباری سرمربی ماشین سازی در نشست خبری دیدار با نساجی پاسخگوی خبرنگاران بود.

این دیدار تقابل پرشورهاست

دیدار ماشین سازی و نساجی مازندران با هواداران فوتبال فهمی که دارد تقابل دو تیم ریشه دار، قدمی و پرهوادار فوتبال ایران است و نقطه اشتراک این دو تیم در هواداران پرشور و فوتبال فهم آن است که فردا یک دیدار زیبا و تاکتیکی را شاهد خواهند بود.

بخش خصوص اشتراک دو تیم است

دیگر وجه اشتراک این دو تیم در بخش خصوصی بودن آنهاست که باری از دوش فوتبال دولتی برداشته اند و این یک قدم بزرگ در ورود به فوتبال حرفه ای است و فوتبال ایران باید قدردان این نفرات باشند که به خاطر مردم و ورزش یک شهر از سرمایه خود هزینه میکنند و برای نشاط اجتماعی و افتخار شهر و استان تلاش میکنند.

نساجی ساختار خوبی دارد

نساجی در این فصل یک تیم خوب را روانه مسابقات کرده است و تیمی است که در دفاع و حمله ساختار خوبی دارد و بازیکنان خوب و کادر فنی با دانشی را هم در اختیار دارد و ما میدانیم که فردا یک دیدار سخت را پشت سر خواهیم گذاشت و در این دیدار به نوعی شش امتیازی است و تیمی برنده خواهد بود که بتواند از موقعیت های خود استفاده بهتری بکند.

فقط اتابک را از فصل گذشته داریم

ماشین سازی تیمی است که نسبت به فصل گذشته ۹۶ درصد تغییر داشته است و تنها اتابک زارعی را از فصل گذشته دراختیار داریم و ۲۴ بازیکن جدید به این تیم اضافه شده اند و همین موضوع باعث می شود که رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان داشته باشد ولی الان بچه ها شناخت خوبی از هم پیدا کرده اند و با اینکه ما اقتصادی ترین تیم لیگ برتر هستیم، بازیکنان با انگیزه ای داریم که میخواهند حق خود را از این فوتبال بگیرند و داخل زمین شرافتمندانه کار میکنند و از جان مایه میگذارند.

داوران جوان را تحت تاثیر قرار میدهند

من در پنج دیداری که به عنوان سرمربی در کنار ماشین سازی تبریز بوده ام در چهار دیدار از داوری ضرر کرده ایم و روی اشتباه سهوی داوری پنالتی دادیم، روی خطایی که اشتباهی گرفته شده بود گل خوردیم ولی اعتراض نکردیم اما برخی ها تلاش میکنند که داوری ها را تحت تاثیر قرار دهند. از مسئولین برگزاری لیگ و تیم ها میخواهم در لیگی که به مربیان و داوران جوان اعتماد شده تلاش کنند تا فضا کمی حرفه ای تر شود و مسئولین حریف در طول هفته با بیانیه هایی که علیه داوری های قبلی خود داشته اند، مربیان جوان را تحت تاثیر قرار می دهند و تمرکز را از آنان خواهند گرفت و امیدواریم دیدار فردا در فضای جوانمردانه و به دور از مسائل غیر فوتبالی برگزار شود.

قطعا در لیگ برتر خواهیم ماند

تیمی که نوپا است و تغییرات کلی داشته زمان خواهد برد تا به هماهنگی برسد ولی من این قول را میدهم که با غیرت و شرافت این بازیکنان و مجموعه این تیم قطعا در لیگ برترت خواهیم ماند و رتبه های بالاتری را نیز خواهیم دید و ما در دیدارهای گذشته نیز بازی های خوبی داشته ایم و تنها بد شانس بوده ایم و هواداران این اطمینان را داشته باشند که این تیم با همین بازیکنان باغیرت و شرافتمند در لیگ برتر خواهد ماند.