از دبل عبدالرزاق تا سیوهای جونز؛/ رامین در میان ستاره‌های هفته سوم لیگ قهرمانان (عکس)

از دبل عبدالرزاق تا سیوهای جونز؛/ رامین در میان ستاره‌های هفته سوم لیگ قهرمانان (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، هفته سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و شاهد اتفاقاتی جالب توجه و تاریخی طی آن بودیم؛ نظیر ادامه پیروزی‌های پیاپی الهلال یا تداوم نبردن‌های العین.

هفته سوم رقابت‌ها با پیروزی  مهم النصر مقابل سپاهان با دو گل عبدالرزاق مهاجم مراکشی تیم همراه شد و طبیعی هم هست که این مهاجم صدرنشین بهترین بازیکنان هفته سوم باشد.

در دیگر مسابقات مهم این هفته می‌توان به پیروزی الهلال برابر پاختاکور ازبکستان اشاره کرد که جووینکو را به رتبه هفتمین بازیکن برتر  هفته رسانده است.

پیروزی مهم دیگری که اتفاق افتاد، کسب سه امتیاز در دیدار الدحیل و الشارجه به حساب قرمزپوشان قطری بود که کاشته زیبای رامین رضائیان در ثبت آن بسیار اثرگذار بود و این بازیکن را به عنوان چهارمین بازیکن هفته مطرح کرد.

دیگر اتفاق مهم هفته تساوی سه بر سه السد برابر العین بود. جایی که کاسورلا با اولین شوت خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا توانست اولین گل آسیایی خود را ثبت کند و دومین بازیکن ارزشمند هفته لقب گرفت.

درنهایت باید به حضور جونز گلر استرالیایی النصر در میان بهترین ها اشاره کرد که با ۶ بار نجات دروازه تیمش، توانست سومین بازیکن برتر هفته شود.

وبسایت رسمی‌ کنفدراسیون فوتبال اسیا همچنین اقدام به نظرسنجی برای انتخاب بهترین بازیکن هفته کرده که تاکنون رامین رضاییان رتبه سوم آرای هواداران فوتبال را به خود اختصاص داده است.