از مذاکرات جدی با قلعه‌نویی و خطیبی تا مقصد آسیایی/ علیرضا حقیقی علامت سوال بزرگ لیگ!

از مذاکرات جدی با قلعه‌نویی و خطیبی تا مقصد آسیایی/ علیرضا حقیقی علامت سوال بزرگ لیگ!

به گزارش “ورزش سه”، حقیقی به واسطه تجربیاتی که در سطح ملی، رقابت های باشگاهی اروپا و همینطور لیگ ایران به دست آورده و نیم فصل خوبی که با نساجی مازندران سپری کرد و مشکلات این تیم در چارچوب دروازه را حل کرد، در ۳۲ سالگی یکی از بازیکنان جذاب فصل نقل و انتقالات به شمار می‌رود.

این  دروازه‌بان بلند قامت البته تاکنون مذاکراتی با چند تیم لیگ برتری داشته که به سرانجام نرسیده و مهم‌ترینشان مذاکره‌ای بود که با مدیران استقلال در هتل آزادی برگزار کرد؛این جلسه پرسروصدا دور از چشم خبرنگاران برگزار شد و درحالیکه همه چیز مطابق نظر حقیقی پیش رفته بود اما او در نهایت از این توافق احتمالی پشیمان شد. 

گلر سابق پرسپولیس در هتل آزادی جلسه مفصلی هم با رسول خطیبی سرمربی آلومینیوم داشت و حتی کار به پیشنهاد مالی کشید که در نهایت حقیقی به خطیبی گفت احتیاج به زمان بیشتری برای فکر کردن دارد.

 این دروازه بان همچنین پیشنهاداتی از لیگ سوئد دریافت کرده ولی به دلیل شانسی که برای خود جهت بازگشت به تیم ملی متصور است، نمی‌خواهد دوباره از فضای فوتبال ایران فاصله بگیرد و به احتمال زیاد یکی از پیشنهادهای لیگ برتری خود را قبول خواهد کرد.

حقیقی که این روزها به صورت انفرادی تمریناتش را در تهران دنبال می کند، روز گذشته به همراه اشپیتیم آرفی به مجموعه ورزشی انقلاب رفته بود و در شرایطی به صورت اتفاقی با امیرقلعه‌نویی مواجه شد، که روز قبلش برای پیوستن به گل گهرسیرجان مذاکراتی جدی را با این سرمربی انجام داده بود.

در حال حاضر از گل گهرسیرجان و فولادخوزستان به عنوان دو مقصد احتمالی حقیقی برای لیگ بیستم نام‌برده می‌شود، ولی با توجه به جدایی شهاب گردان از جمع قرمزپوشان خوزستانی و رابطه خوبی که حقیقی با جواد نکونام دارد و همینطور حضور این تیم در بازی های لیگ قهرمانان آسیای فصل پیش رو، شاید پیشنهاد سعید آذری حالا اولویت بیشتری برای او گرفته باشد.

پس از حضور حامد لک در پرسپولیس و پیوستن رشید مظاهری به استقلال که دو خرید پر سر و صدای روزهای اخیر فوتبال ایران لقب گرفته اند، حالا یکی دیگر از مهره‌های جذاب لیگ دروازه بان سابق تیم ملی ایران خواهد بود.دروازه‌بانی که دیروز در مجموعه انقلاب مدام باید پاسخ فوتبالدوستان حاضر در مجموعه انقلاب را می‌داد که مقصدش کجاست.