اولین برد بیاتلو؛ خوشه از بحران دور می‌شود؟

اولین برد بیاتلو؛ خوشه از بحران دور می‌شود؟

کد خبر: ۱۷۲۹۶۴۱/۵۷ زمان: ۱۲:۴۹   1399/10/16 بازدید: ۲,۶۲۳

سرمربی سابق ماشین سازی سرانجام توانست در فصل جاری اولین پیروزی خود را در قامت سرمربی جشن بگیرد و تیمش را از بحران نجات بدهد.

به گزارش “ورزش سه” پس از گذراندن روزهای سخت مدیریتی، خوشه طلایی حالا گویا به ساحل آرامش رسیده و مدیران جدید این باشگاه امیدوارند با اعتماد به وحید بیاتلو بتوانند از قعر جدول نجات پیدا کنند؛ بیاتلو که عنوان جوان‌ترین سرمربی تاریخ لیگ برتر را در دوران کوتاه حضورش در ماشین‌سازی به دست آورد، حالا در فصل جاری فوتبالی دومین تجربه سرمربیگری‌اش را در ساوه پشت سر می‌گذارد و امید به آن دارد تا با تکیه تجربه موفق فصل گذشته، خوشه طلایی را از روزهای بحرانی نجات بدهد.

بیاتلو که همراه با خوشه طلایی مقابل شهرداری آستارا متحمل شکست شد، روز گذشته در هفته هشتم لیگ یک به مصاف تیم نود ارومیه، تیم تحت هدایت خود در فصل گذشته رفت و توانست با برتری یک گله، تیمش را از جایگاه هفدهم جدول رده‌بندی نجات بدهد و یک پله در جدول بالاتر بفرستد.

این اولین برد وحید بیاتلو در فصل جاری فوتبالی بود، چرا که او در دوران حضورش در ماشین سازی هم نتوانست بردی را به دست آورد و حالا سرانجام این طلسم با برتری مقابل نود ارومیه که تیمی بحران زده در لیگ یک به شمار می‌رود، شکسته شد.