ایران خودرو قیمت فوتون تونلند بنزینی و دیزل را در شهریور ماه ۹۹ افزایش داد

ایران خودرو قیمت فوتون تونلند بنزینی و دیزل را در شهریور ماه ۹۹ افزایش داد

فوتون تونلند تولیدی در داخل کشور حاصل همکاری مشترک ایران‌خودرو دیزل با کمپانی چینی فوتون بوده و بیشتر آن را به پیکاپ ایران خودرودیزل می‌شناسند. بر اساس آخرین گزارش‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) پیکاپ تونلند باکیفیت ‌ترین پیکاپ تولیدی کشور است، که در نسخه بنزینی داراى موتور ۲٫۳ لیترى است که ۱۳۰ اسب بخاری قدرت و ۲۱۰ نیوتون متر گشتاور تولید می کند و یکی از پرقدرت ‌ترین پیکاپ تولیدی کشور محسوب می شود.

قیمت فوتون تولند

از مهم ‌ترین تغییرات نسل جدید پیکاپ تونلند می ‌توان به افزایش قدرت موتور نسبت به نمونه ‌های قبلی، بهبود طراحی داخلی نسبت به مدل قبلی و همچنین برخورداری از استاندارد آلایندگی یورو ۵ مجهز به فیلتر دوده DPF در راستای حفظ محیط زیست اشاره کرد. در خصوص طراحی ظاهری و اتاق نیز خودرویی به روز و مدرن به نظر می ‌رسد ضمن این ‌که این مدل دارای کیفیت ساخت نسبتا خوبی است.

به روز رسانی: آخرین شرایط فروش فوتون و ثبت نام سایر محصولات ایران خودرو

قیمت جدید پیکاپ فوتون ایران خودرو اعلام شد – شهریور ۹۹ [به روز رسانی]

گروه صنعتی ایران خودرو دیزل قیمت جدید پیکاپ فوتون تونلند را در دو مدل دیزل و بنزینی ویژه شهریورماه ۹۹ اعلام نمود.

براساس این گزارش، این دو مدل پیکاپ از سوی ایران خودرو دیزل با موعد تحویل آبان ۹۹ به صورت نقدی قابل واگذاری هستند.

قیمت جدید پیکاپ فوتون بنزینی و دیزل [به روز رسانی] – اردیبهشت ۹۹

گروه صنعتی ایران خودرو دیزل قیمت جدید پیکاپ فوتون تونلند را در دو مدل دیزل و بنزینی ویژه اردیبهشت ۹۹ اعلام نمود. براساس این گزارش، این دو مدل پیکاپ از سوی ایران خودرو دیزل با موعد تحویل تیر تا مهر 99 به صورت نقدی قابل واگذاری هستند.

افزایش قیمت محصولات ایران خودرو دیزل تکذیب شد [به روز رسانی] – اسفند ۹۸‌

شرکت ایران خودرو دیزل لیست قیمت جدید محصولات خود را ویژه اسفندماه ۹۸ منتشر نمود. روند تغییر قیمت محصولات ایران خودرو دیزل در سال ۹۸:

تکذیب شد : ایران خودرو دیزل: افزایش قیمت نداشته‌ایم

پیرو گزارش منتشر شده در برخی رسانه‌ها در خصوص افزایش قیمت محصولات ایران خودرو دیزل، این شرکت در واکنش به این گزارش‌ها، هرگونه افزایش قیمت در محصولات خود را رد کرده و اعلام کرده است در خصوص هرگونه افزایش قیمت محصولات، مطابق قانون و همواره با تأییدیه سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اقدام خواهد کرد.

ایران خودرو دیزل همچنین تاکید کرده که این شرکت متعهد است با افزایش چندبرابری عرضه در هفته‌های آتی و سه ماه اول سال آینده، فشار بازار آزاد و رانت‌جویی دلالان را از بین برده و شرایط بازار را به عنوان شرکت پیشرو در بازار خودروهای تجاری به روال عادی بازگرداند.

اعلام قیمت جدید پیکاپ فوتون تونلند توسط ایران خودرو دیزل [به روز رسانی] – اسفند ۹۸

گروه صنعتی ایران خودرو دیزل ویژه اسفند ماه ۹۸، قیمت جدید دو مدل خودروی پیکاپ “فوتون تونلند” را اعلام کرده است که نسبت به آخرین قیمت اعلامی از سوی این گروه خودروسازی، می توانیم شاهد افزایش بیشتر از ۳۶ میلیون تومانی برای نسخه بنزینی و افزایش قیمتی بیش از ۶۰ میلیون تومانی برای نسخه دیزلی این خودروی پیکاپ باشیم که با موعد تحویل خرداد و تیرماه ۹۹ و تنها به صورت نقدی قابل عرضه به مشتریان خواهد بود.

با اعلام گروه صنعتی ایران خودرو دیزل، پیکاپ فوتون تونلند در مدل بنزینی با قیمت جدید ۴۳۰ میلیون تومانی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت، این در حالیست که قیمت این خودرو در بهمن ماه سال جاری معادل ۳۹۳ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان تعیین شده بود و این یعنی افزایش قیمت بیشتر از ۳۶ میلیون تومانی برای خودروی پیکاپ فوتون تونلند در نسخه بنزینی، هرچند برای نسخه دیزلی هم چنین شرایطی حاکم بوده و گروه صنعتی ایران خودرو قیمت جدید این اتومبیل را معادل ۴۷۰ میلیون تومان اعلام کرده است که در مقایسه با قیمت ۴۰۸ میلیون تومانی این خودرو در بهمن ماه ۹۸، می توانیم افزایش قیمت بیشتر از ۶۰ میلیون تومانی را برای این خودرو شاهد باشیم.

جدیدترین قیمت فوتون تونلند در مدل های بنزینی و دیزلی اعلام شد – بهمن ۹۸ [به روز رسانی]

گروه صنعتی ایران خودرو دیزل قیمت جدید پیکاپ فوتون تونلند را در دو مدل دیزل و بنزینی ویژه بهمن ماه ۹۸ اعلام نمود.

براساس این گزارش، این دو مدل پیکاپ از سوی ایران خودرو دیزل با موعد تحویل خرداد ۹۹ به صورت نقدی قابل واگذاری هستند.

ایران خودرو افزایش قیمت فوتون تونلند را تکذیب کرد [به روز رسانی]

پایگاه اطلاع‌رسانی ایران‌خودرو در اطلاعیه ای ضمن تکذیب هرگونه افزایش قیمت در خصوص خودرو فوتون تونلند تأکید کرده، قیمت همه محصولات این گروه صنعتی براساس سیاست‌های دولت و مطابق با مصوبات وزارت صمت بوده و ادعا میکند هیچ‌گونه افزایشی در آن اعمال نشده است.

ولی با مراجعه به سایت ایران خودرو دیزل شاهد این موضوع هستیم که فروش این خودرو با موعد تحویل خرداد ۹۹ و با سود مشارکت “۰ درصد” با قیمت جدید فعال است.

سود مشارکت و انصراف صفر درصد یکی از اتفاقات جالب در سیستم فروش خودروسازی داخلی است.

لازم به ذکر است این خودرو (فوتون دیزل) در بخشنامه مردادماه این شرکت با قیمت ۳۶۴ میلیون تومان عرضه شده که در بخشنامه بهمن ماه ۴۰۸ میلیون تومان عنوان شده است.

چندین ماه پیش نیز قیمت بسیاری از محصولات ایران خودرو افزایش یافت ولی ایران خودرو این افزایش قیمت ها را هم تکذیب کرده و آن را خطای سیستمی نامید.

جدیدترین قیمت فوتون تونلند بنزینی و دیزل ایران خودرو – مرداد ۹۸ [به روز رسانی]

گروه صنعتی ایران خودرو دیزل جدیدترین قیمت فوتون تونلند را در دو مدل دیزل و بنزینی ویژه مردادماه ۹۸ اعلام نمود. براساس این گزارش، این دو مدل پیکاپ از سوی ایران خودرو دیزل با موعد تحویل مهر و آذرماه ۹۸ به صورت نقدی قابل واگذاری هستند. قیمت این خودرو در نسخه بنزینی در شرایط به بیش از ۳۵۱ میلیون تومان رسیده است که با نگاهی به قیمت های سال ۹۶، می توان درج شدن رقم ۹۵ میلیون تومان را در مقابل نام این وانت تنومند مشاهده کرد.

با این حساب قیمت این وانت در طول دو سال افزایشی در حدود ۳۵۰ درصد را تجربه کرده است که ارزبری بالای این خودرو و تابعیت کامل قیمت گذاری آن از افزایش نرخ ارز حکایت می کند.

قیمت فوتون تونلند