این مربی جوان ها را دوست دارد 

این مربی جوان ها را دوست دارد 

کد خبر: ۱۷۲۹۵۷۸/۳۴ زمان: ۰۹:۳۳   1399/10/16 بازدید: ۶۰۴

صنعت نفت آبادان دیروز در حالی در مصاف با تیم نفت مسجد سلیمان دو بر صفر برنده شد که در ترکیب اولیه صنعت نفت شاهد حضور دو بازیکن تیم ملی جوانان بودیم. 

به گزارش “ورزش سه”، محمد حسین زاواره ای و احمد شریعت زاده دو بازیکن تیم ملی جوانان در زمان حضور سیروس پورموسوی در تیم ملی جوانان بودند. دو بازیکن که هم اکنون زیر ۱۹ سال هستند و البته این شانس را داشتند که به همراه تیم ملی جوانان صعود به جام جهانی را تجربه کنند اما از بخت بد این دو بازیکن هم جام ملت های جوانان آسیا در دوره اخیر به بهانه کرونا لغو شده است و هم جام جهانی. 

هر چند این دو بازیکن در جریان بازی تعویض شدند اما حضور طولانی مدت آنها در زمین نشان می داد سرمربی صنعت نفت از بازی دادن به جوان ها در ترکیب تیمش راضی است به خصوص که شریعت زاده روی گل اول صنعت نفت در این بازی نقش داشت.

سیروس پورموسوی جدا از حضور در تیم ملی جوانان مربیگری اش را از تیم های پایه آغاز کرد و حتی به مقام قهرمانی در کشور نیز دست پیدا کرده است. او به خوبی می داند جوان ها انرژی تازه ای را به تیم تزریق خواهند کرد و از سویی با دوندگی بی امان خود در جریان بازی پویایی تیم را بالا می برند. سرمربی صنعت نفت که حالا با تیمش جز مدعیان قهرمانی بشمار می رود پیش از این گفته بود در شرایط مساوی اولویت را به جوان ها می دهد که در ترکیب تیم به میدان بروند. او به قولی که داده عمل کرده و باشگاه صنعت نفت هم از این اتفاق خرسند است چرا که با حضور این جوان ها در ترکیب در فصول بعدی صاحب یک تیم باتجربه خواهد شد.