این گوشی Vivo می‌تواند رنگ قاب پشتی خود را تغییر دهد!

این گوشی Vivo می‌تواند رنگ قاب پشتی خود را تغییر دهد!

شرکت چینی Vivo در حال ساخت یک گوشی هوشمند است که می‌توان آن را جالب‌ترین گوشی هوشمند دنیا دانست. طبق ویدیوی منتشر شده در شبکه اجتماعی Weibo، این گوشی Vivo که هنوز نام و زمان معرفی آن مشخص نشده است، می‌تواند تنها با فشردن یک کلید رنگ قاب پشتی خود را تغییر دهد.

این شرکت ادعا می‌کند برای ساخت این قاب پشتی از شیشه الکتروکرومیک استفاده کرده است. این همان فناوری مورد استفاده در وان پلاس کانسپت وان است که دوربین اصلی را مخفی می‌کرد.

در طرح اولیه این گوشی می‌توانستیم مشاهده کنیم که با ارسال یک سیگنال الکتریکی شیشه می‌توانست شفاف باشد و یا رنگی شود. Vivo از همین فناوری برای تغییر رنگ شیشه قاب اصلی استفاده می‌کند.

طراحی رنگین کمانی هواوی پی ۲۰ پرو که سال گذشته معرفی شد بسیار جذاب بود، با این حال گوشی Vivo بسیار شگفت‌انگیزتر است. همان‌طور که مشخص است هنگام فشردن کلید مخصوص، قاب پشتی این گوشی Vivo می‌تواند بین رنگ‌های سفید و آبی پر رنگ تغییر کند.

اگر دوست دارید این گوشی Vivo را بهتر ببینید، ویدیوی دیگری نیز در Weibo وجود دارد که این تغییر رنگ را نشان می‌دهد. این گوشی ظاهرا طراحی مشابهی با ویوو X50 دارد که چندی پیش روانه بازار شد. امیدواریم هرچه زودتر اطلاعات تکمیلی این گوشی هوشمند منتشر شود.

منبع Theverge