بازی های جدید کویی تکمو در سال ۲۰۲۱ به انتظار برخی از طرفداران پایان می‌دهد

بازی های جدید کویی تکمو در سال ۲۰۲۱ به انتظار برخی از طرفداران پایان می‌دهد

استودیو کویی تکمو (Koei Tecmo) به تازگی کارت تبریک سال نو خود را در وب‌سایت فامیتسو به اشتراک گذاشته است که خبر از اتفاقات جالبی در سال ۲۰۲۱ می‌دهد. توسعه‌دهنده و ناشر یوکوهاما اشاره می‌کند که این استودیو بالاخره در سال ۲۰۲۱ بازی‌های جدیدی را معرفی می‌کند که مدت زیادی می‌شود طرفداران منتظر آن‌ها هستند.

این اولین‌بار نیست که استودیو Koei Tecmo اعلام می‌کند برنامه‌های خاصی را برای سال ۲۰۲۱ خود در نظر دارد. در پایان سال گذشته توسعه‌دهندگان خاص بعضی از سری بازی‌های به‌خصوص این استودیو، صحبت‌های نسبتا نامشخصی در مورد برنامه‌های خود کردند. مدت زمان زیادی می‌شود که طرفداران منتظر بازگشت سری بازی‌های محبوب این استودیو بوده‌اند و ما هم امیدوار هستیم این اعلامیه آن‌ها را ناامید نکند.

مطلب مرتبط:

در میان بازی‌هایی که پیش از این اعلام شده بود، طرفداران به‌شدت منتظر اعلام اطلاعات بیشتری در مورد بازی Dynasty Warriors 9 Empires هستند. همچنین طرفداران غربی استودیو Gust هنوز در انتظار انتشار نسخه‌ی غربی بازی Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy هستند که در پایان ژانویه منتشر می‌شود.

اگر اخبار را دنبال کرده باشید می‌دانید که دو بازی Nioh Remastered: The Complete Edition و Nioh 2 Remastered: The Complete Edition به‌زودی برای پلی استیشن ۵ منتشر خواهند شد و همچنین بازی Nioh 2 به‌همراه تمام بسته‌های الحاقی آن برای پی سی در دسترس قرار خواهد گرفت. 

به نظر می‌آید برای اینکه مطلع شویم استودیو کویی تکمو چه برنامه‌ای برای سال ۲۰۲۱ مد نظر دارد، ما فقط می‌توانیم منتظر بمانیم.