بازی Scott Pilgrim Vs. The World به بزرگترین عرضه استودیو Limited Run تبدیل شد

بازی Scott Pilgrim Vs. The World به بزرگترین عرضه استودیو Limited Run تبدیل شد

بازی Scott Pilgrim Vs. The World: The Game با فروش بیش از ۲۵ هزار نسخه‌ی نینتندو سوییچ در سه ساعت اول انتشار، بزرگ‌ترین عرضه یک بازی برای Limited Run Games را رقم زده است. داگلاس بوگارت از Limited Run Games با انتشار توییتی چنین نوشت:

«ظرف کمتر از سه ساعت ۲۵ هزار نسخه از بازی Scott Pilgrim روی سوییچ فروختیم! به‌خاطر حمایت‌های‌تان که منجر به رقم خوردن بزرگ‌ترین عرضه‌مان شدند، خیلی ممنونیم!»

استودیو Limited Run Games در هفته گذشته سه نسخه فیزیکی از بازی Scott Pilgrim Vs. The World: The Game را برای پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ معرفی کرد و پروسه پیش‌فروش این نسخه‌ها نیز از روز جمعه آغاز شد.

این نسخه‌های محدود از ۱۵ ژانویه (۲۶ دی) به‌مدت ۶ هفته برای پیش‌خرید در دسترس قرار گرفته‌اند. نسخه اول به‌عنوان نسخه استاندارد ۳۵ دلار قیمت دارد، بسته دوم تحت عنوان نسخه کلاسیک نام‌گذاری شده است و ۵۵ دلار قیمت گذاری شده و بسته سوم نسخه K.O است و با برچسب قیمت ۱۴۰ دلار عرضه شده است. نسخه استاندارد شامل خود بازی اصلی و بسته‌های الحاقی آن است، نسخه کلاسیک شامل کتابچه راهنمای رنگی، پلاستیک لوکس با جلد تاشو و کاغذ برگردان، استیکر از آرتِ بازی، سی‌دیِ قطعات موسیقی بازی با هنرمندی آناماناگوچی، کنسرت دکوراتیو گروه موسیقی The Clash at Demonhead (این گروه صرفا در جهان بازی وجود داشته و صبغه‌ای کاملا داستانی دارد) و یک نقشه از بازی است. 

اسکات پیلگیرم در حال اجرای کامبو در scott pilgrim vs. the world the game

نسخه K.O شامل تمام موارد بالا به‌علاوه جعبه موسیقی با جلد سخت و چراغ‌ و جلوه‌های صوتی است که پس از باز کردن آهنگ‌های آناماناگوچی را پخش می‌کند. این نسخه علاوه‌براین‌ها، دارای یک پین میناکاری شده و یک چوب درام مُزین به آرتِ بازی در اندازه‌ای واقعی است. بازی مذکور یک نسخه دیگر تحت عنوان نسخه کامل (Complete Edition) نیز دارد که در تاریخ ۱۴ ژانویه (۲۵ دی) عرضه شده است. این بسته شامل نسخه ریمستر بازی Scott Pilgrim vs. The World: The Game و بسته‌های الحاقی آن تحت عناوین The Knives Chau و Wallace Wells می‌شود و برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و استیدیا عرضه شده است.

Scott Pilgrim Vs. The World: The Game یک بازی آرکید بیت ام آپ و دوبعدی است که برای اولین‌بار در تابستان ۲۰۱۰ روی ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ عرضه شد و سپس در دسامبر ۲۰۱۴ از فهرست بازی‌های این دو کنسول خارج شد. این بازی با تاثیر از کمیک‌های برایان لی اومالی و فیلمی از ادگارد رایت با همین نام ساخته شده است. بازیکن در این بازی می‌تواند با شخصیت‌هایی همچون اسکات پیلگریم، رامونا فلاورز، نایوز چائو و استفن استیلز بازی کند.