بعد از پیتی و جین سو؛ رقیب سپاهان خواهان خاوی مارتینز/ بیلد: النصر سعودی به دنبال جذب ستاره بایرن مونیخ

بعد از پیتی و جین سو؛ رقیب سپاهان خواهان خاوی مارتینز/ بیلد: النصر سعودی به دنبال جذب ستاره بایرن مونیخ

کد خبر: ۱۷۰۶۶۸۷/۴۳ زمان: ۱۱:۲۲   1399/06/18 بازدید: ۹,۴۷۲

بعد از پیتی و جین سو؛ رقیب سپاهان خواهان خاوی مارتینز

النصر حریف عربستانی سپاهان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در نقل و انتقالات با هزینه بسیار به دنبال جذب بازیکنان مطرح است و در این میان صحبت هایی در مورد مذاکره با ستاره بایرن مونیخ به گوش می رسد.

به گزارش”ورزش سه” روزنامه بیلدآلمان اعلام کرد باشگاه النصر سعودی علاقمند به جذب خاوی مارتینز هافبک ۳۲ ساله و اسپانیایی بایرن مونیخ است. قرارداد مارتینز با بایرن مونیخ تا پایان سال ۲۰۲۱ اعتبار دارد. 
براساس گزارش بیلد ، النصر عربستان که به این بازیکن اسپانیایی علاقمند است با توجه به اخباری که مبنی بر بازگشت این بازیکن بعد از چند سال موفق در بایرن به اتلتیکو بیلبائو بود ، رقابت شدیدی را برای جذب مارتینز آغاز کرده است.

این در حالی است که النصر طی دوروز گذشته رسما با گوانزالو مارتینز آرژانتینی معروف به پیتی و همچنین کیم جین سو ملی پوش تیم ملی کره جنوبی به طور رسمی قرارداد امضا کرده است. این تیم قبلا با عبدالعزیز العلوی ، عبدالفتاح اسیری و سلطان الانزی نیز قرارداد بسته بود. 

النصر قصد دارد از بازیکنان جدیدش در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند و بازیکن کره ای نیز قرار است در لیست آسیایی جانشین بردلی جونز استرالیایی شود. 

این تیم بعد از اینکه رقابت قهرمانی را در لیگ عربستان به الهلال واگذار کرد تمام هدفش را به موفقیت در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا  معطوف کرده است. النصر در گروه D مسابقات لیگ قهرمانان با تیم های سپاهان ، السد و العین امارات همگروه است و در حال حاضر با ۴ امتیاز و هم امتیاز با السد در رده دوم قرار دارد. این تیم روز سه شنبه ۲۵ شهریور در دوحه به مصاف تیم سپاهان اصفهان می رود.