بیرانوند پس از بازی پرماجرا در آغوش محمدی(عکس)

بیرانوند پس از بازی پرماجرا در آغوش محمدی(عکس)

کد خبر: ۱۷۳۲۰۸۱/۱۳ زمان: ۱۱:۵۰   1399/10/29 بازدید: ۲۱,۷۸۹

دو لژیونر ایرانی شاغل در فوتبال بلژیک روز گذشته مقابل هم به میدان رفتند.

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا بیرانوند دیروز در چهارمین بازی برای رویال آنتورپ بلژیک موفق شد نخستین کلین‌شیت خود را مقابل خنت و یاران میلاد محمدی به ثبت برساند و به روند ناکامی‌های اخیرش پایان دهد.

دروازه‌بان ایرانی آنتورپ پس از سه دیدار برابر تاتنهام انگلیس، کلوب بروژ و میشلن، روز گذشته برای سومین بار در رقابت‌های ژوپیر لیگ بلژیک به میدان رفت و با وجود اینکه یک پنالتی داد و یک کارت زرد گرفت، اما توانست با واکنش‌های خوب خود مانع از باز شدن دروازه تیمش برابر خنت شود.

خنت در روزی که یک پنالتی هدر داد و به تیرک دروازه بیرانوند کوبید، میلاد محمدی را از دقیقه ۷۶ در ترکیب داشت تا جدال دو لژیونر ایرانی شاغل در فوتبال بلژیک، تنها در ۱۵ دقیقه پایانی این مسابقه اتفاق بیفتد.

محمدی که در ۱۷ مسابقه رسمی اخیر خنت بلژیک حضور ثابت در رقابت‌های داخلی و اروپایی داشت، دیروز کار را از روی نیمکت آغاز کرد ولی در نیمه دوم و یک دقیقه پس از آنکه دروازه تیمش باز شد، به زمین رفت که نتوانست مانع از باخت خنت شود.

محمدی و بیرانوند که در تیم ملی همبازی هم بوده‌اند، دیروز و پس از پایان دیدار خنت و رویال آنتورپ، به سمت یکدیگر رفتند و دست در گردن یکدیگر زمین چمن قلامکو آرنا را ترک کردند.