تریلر جدید سریال WandaVision به گروه SWORD اشاره می‌کند؛ مشخص شدن تعداد قسمت‌ها

تریلر جدید سریال WandaVision به گروه SWORD اشاره می‌کند؛ مشخص شدن تعداد قسمت‌ها

ماه گذشته در طول برنامه Investor Day دیزنی بود که مارول استودیو تریلر جدیدی از سریال WandaVision (وانداویژن) را منتشر کرد و در ادامه اخیرا هم تریلر دیگری از این سریال مورد انتظار از دنیای سینمایی مارول منتشر شده استحال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر کوتاه دیگری به‌همراه اطلاعات بیشتری از سریال وانداویژن منتشر شده است. در تریلر جدید و کوتاه سریال WandaVision شاهد تصاویر جدیدی هستیم و در طول آن همچنین به گروه SWORD نیز اشاره می‌شود که پیش از این در تصاویر پشت صحنه سریال نیز شاهد حضور اعضای این گروه بودیم و ظاهرا در طول اتفاقات سریال وانداویژن قرار است شاهد معرفی رسمی این گروه باشیم.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید سریال WandaVision را در یوتیوب تماشا کنید.

البته تریلر جدید سریال WandaVision تنها حاوی تصاویر جدید نبود و مارول با انتشار یک بیانیه، اطلاعات جدیدی را نیز با طرفداران به اشتراک گذاشته است. از جمله مهم‌ترین آن می‌توان به تعداد قسمت‌های سریال اشاره کرد که برخلاف شایعات در مورد تعداد قسمت‌ها که ۶ تا ۸ قسمت عنوان شده بودند، سریال وانداویژن درواقع در ۹ قسمت تولید شده است و پخش آن قرار است از تاریخ ۱۵ ژانویه (۲۶ دی) آغاز شود و طرفداران دنیای سینمایی مارول می‌توانند مدت کوتاهی پس از آن به تماشای سریال The Falcon and the Winter Soldier از تاریخ ۱۹ مارس (۲۹ اسفند) بپردازند. 

الیزابت اولسن و پل بتانی در سریال WandaVision

همچنین مارول تایید کرد که وظیفه ساخت موسیقی متن سریال WandaVision بر عهده کریستن اندرسون-لوپز و رابرت لوپز، آهنگسازهای برنده ۲ جایزه اسکار بهترین ترانه برای ساخت موسیقی آهنگ Let It Go از انیمیشن Frozen و آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco بوده است. این آهنگساز که زن و شوهر هستند، در بیانیه منتشر شده مارول استودیو گفتند که هر قسمت آهنگ تم مخصوص به خود خواهد داشت که براساس دهه و دورانی است که اتفاقات سریال WandaVision در آن جریان دارد و از سریال‌های همان دوره الهام گرفته‌اند.

مقاله‌ مرتبط:

الیزابت اولسن، پل بتانی، تیونا پریس، کت دنینگز، رندال پارک، کاترین هان و جولین پاردی، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال WandaVision حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جک شافر با سابقه حضور در تیم نویسندگان فیلم Captain Marvel و فیلم Black Widow، به‌عنوان نویسنده فیلمنامه، شورانر و تهیه‌کننده در سریال WandaVision حضور دارد. همچنین وظیفه کارگردانی هر ۶ قسمت این سریال بر عهده مت شکمن با سابقه کارگردانی سریال‌هایی چون سریال Game of Thrones، فصل اول سریال Fargo و سریال The Boys، بوده است.