تشکر باشگاه مس کرمان از سرمربی سابق تیم؛ / مجتبی حسینی می‌خواست به لیگ برتر بیاید 

تشکر باشگاه مس کرمان از سرمربی سابق تیم؛ / مجتبی حسینی می‌خواست به لیگ برتر بیاید 

کد خبر: ۱۷۰۶۷۰۷/۴۱ زمان: ۱۲:۴۵   1399/06/18 بازدید: ۶,۶۱۴

تشکر باشگاه مس کرمان از سرمربی سابق تیم؛ 

صبح امروز جانشین مجتبی حسینی سرمربی فصل گذشته مس کرمان معرفی شد و در فصل آینده رضا مهاجری برای رساندن مس به لیگ برتر تلاش خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، بسیاری از کارشناسان و اهالی فوتبال که رقابت‎‌های لیگ یک را دنبال می‌کردند، از نمایش فنی تیم مجتبی حسینی تمجید می‌کنند و علیرغم اینکه مسی‌ها به لیگ برتر نرسیدند، تیم مس یکی از شایسته‌ترین تیم‌های  این مسابقات بود.

روابط عمومی باشگاه مس کرمان پس از انتخاب محمدرضا مهاجری به عنوان جانشین مجتبی حسینی، این متن را برای تشکر از سرمربی فصل گذشته‌اش منتشر کرده است:« مجتبی حسینی که فصل قبل تیمی به نسبت موفق تر از سال های قبل برای مس کرمان تشکیل داد، با همه خاطرات خوب و بد خود در سال قبل در کرمان به همراه تیم مس، با جدایی از این تیم، هدایت تیم نفت مسجد سلیمان در رقابت های لیگ برتر را برعهده گرفت. حسینی پیش از اتمام بازی های فصل قبل تاکید کرده بود که در فصل جدید رقابت ها در لیگ یک حضور نخواهد داشت و در لیگ برتر مربیگری خواهد کرد. در حالی که عصر دیروز حسینی هدایت تیم نفت مسجدسلیمان را برعهده گرفت، صبح امروز رضا مهاجری به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال مس کرمان جانشین وی در رقابت های فصل جدید فوتبال کشور شد.» 

پیش از اعلام نام محمدرضا مهاجری به عنوان سرمربی تیم فوتبال مس کرمان، مجتبی حسینی مقصد بعدی خود را انتخاب کرده بود و سال آینده هدایت نفت مسجد سلیمان را عهده‌دار خواهد بود. این مربی که سابقه کسب عنوان چهارمی لیگ شانزدهم و حضور در رقابت‌های آسیایی را نیز به همراه ذوب‌آهن دارد، حالا پس از وقفه‌ای نه چندان طولانی مدت دوباره به لیگ برتر بازگشته است. 

تیم فوتبال مس کرمان در هفته پایانی رقابت‌های لیگ یک، به دلیل یک گل کمتر نسبت به تیم آلومینیوم اراک از صعود به لیگ برتر بازماند تا مجتبی حسینی که طی دو سال برای لیگ برتری کردن تیم‌هایش شانس هم با او یار نبود، پس از دو فصل حضور در مسابقات لیگ یک و هدایت تیم‌های گل ریحان البرز و مس کرمان، تصمیم به جدایی و بازگشت به لیگ برتر بگیرد.