تصاویر جدید درز کرده موتو جی استایلوس ۲۰۲۱ از طراحی متفاوت آن نسبت به تصاویر قبلی خبر دارد

تصاویر جدید درز کرده موتو جی استایلوس ۲۰۲۱ از طراحی متفاوت آن نسبت به تصاویر قبلی خبر دارد

تا به امروز گزارش‌های زیادی درباره‌ی گوشی موتو جی استایلوس ۲۰۲۱ منتشر شده‌ و اطلاعات زیادی در اختیار کاربران قرار گرفته است و حتی ماه گذشته نیز آمازون مشخصات، قیمت و تصاویر رندر شده‌ای از آن را منتشر کرد.

اما امروز یک افشاگر دنیای فناوری تصاویر رندر شده جدیدی از این گوشی منتشر کرده که در کمال تعجب طراحی متفاوت موتو جی استایلوس ۲۰۲۱ نسبت به آنچه که تا به حال دیده و شنیده‌ایم را نشان می‌دهد.

تصاویر جدید درز کرده موتو جی استایلوس 2021

تغییر در طراحی و مشخصات دوربین موتو جی استایلوس ۲۰۲۱ نسبت به اطلاعات منتشر شده قبلی

در این تصاویر که توسط استیو همرستوففر منتشر شده، نمایشگر ۶٫۸ اینچی گوشی از یک حفره برای میزانی دوربین سلفی برخوردار است و بنابر اطلاعاتی که همراه با این تصاویر منتشر شده، این گوشی از ابعادی برابر با۱۶۹٫۶  در ۷۳٫۷ در ۸٫۸mm میلیمتر برخوردار است.

تصاویر جدید درز کرده موتو جی استایلوس 2021

تصاویر منتشر شده توسط آمازون یک گوشی‌ مجهز به ماژول دوربین مربع شکل را نشان می‌داد و حتی ایوان بلاس افشاگر مشهور دنیای فناوری گفته بود که این گوشی به دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، لنز اولترا واید ۸ مگاپیکسلی و دو سنسور ۲ مگاپیکسلی تشخیص عمق و ماکرو مجهز است.

حالا اطلاعات منتشر شده به همراه این تصاویر جدید نشان می‌دهند که گوشی بجای سنسور ۲ مگاپیکسلی ماکرو احتمالا از سنسور ماکرو ۵ مگاپیکسلی برخوردار است و دوربین سلفی موتو جی استایلوس ۲۰۲۱ نیز یک دوربین ۱۶ مگاپیکسلی خواهد بود.

موتو جی استایلوس 2021

ایوان بلاس مدعی بود که سنسور اثر انگشت در لبه کناری بدنه این گوشی موتورولا قرار گرفته است حال آنکه این افشاگر موقعیت حسگر اثر انگشت را در قاب پشتی آن دانسته و البته در تصاویر نیز به خوبی مشخص است.

انتظار می رود Moto G Stylus 2021 از تراشه اسنپدراگون ۶۷۵ برخوردار باشد و این‌طور که پیداست موتورولا دوباره قصد دارد این گوشی را با قلم استایلوس عرضه کند و جایگاه این قلم در لبه پایینی گوشی در تصاویر منتشر شده به خوبی مشخص است.

منبع gizmochina