تعدد سفرها و چمن مصنوعی به مس رفسنجان ضربه می‌زند/ سرآسیایی: بقاء مس در لیگ لذت سهمیه آسیا دارد

تعدد سفرها و چمن مصنوعی به مس رفسنجان ضربه می‌زند/ سرآسیایی: بقاء مس در لیگ لذت سهمیه آسیا دارد

کد خبر: ۱۷۲۹۶۶۴/۴۷ زمان: ۱۵:۲۷   1399/10/16 بازدید: ۳۱۱

تعدد سفرها و چمن مصنوعی به مس رفسنجان ضربه می‌زند

مربی مس رفسنجان گفت: اگر واقع‌بینانه به تیمی که تازه از لیگ یک صعود کرده نگاه کنیم، برای ما بقاء در لیگ امسال شیرینی و لذتی همچون کسب سهمیه آسیا را دارد.

به گزارش “ورزش سه”، مجتبی سرآسیایی دستیار اول محمد ربیعی در مس رفسنجان پس از تساوی ارزشمند این تیم مقابل فولاد در اهواز گفت: تیم فولاد بسیار تیم خوب و پرمهره و مربی خوب و مدیریت قوی است اما با آنالیز و تحلیل فنی خوب از آنها موقعیتی به این تیم قدر لیگ ندادیم و تنها روی یک غفلت و سهل‌انگاری گل خوردیم. با تغییر تاکتیک و تعویض‌های مثمرثمر محمد ربیعی موقعیت‌های زیادی در برای خود ایجاد کردیم تا اینکه اگر چه دیر هنگام اما به گلی رسیدیم که خستگی این بازی تاکتیکی را از تن تیم ما درآورد.

او ادامه داد: بدون شک می‌توانستیم در بازی قبل با سپاهان بازنده‌ی زمین نباشیم و در این بازی مقابل فولاد هم توانش را داشتیم که کار خوبمان را با ۳امتیاز تمام کنیم اما گل دیرهنگام مجالی باقی نگذاشت. تیم ما این روزها واقعا حس خوبی دارد چرا که از صدر تا ذیل تیم همه پر از انگیزه هستند. خودم نیز احساس خیلی خوبی کنار محمدربیعی و دیگر اعضاء کادر فنی دارم. محمدربیعی تمام وقت درحال آنالیز و تحلیل و برنامه‌ریزی برای تیم بوده و به جرات می‌توانم بگویم که کادر ما برای تمام دقایق بازی برنامه دارد.

مربی مس رفسنجان با بیان اینکه تمام تلاش مس رفسنجان کسب یک جایگاه مناسب در پایان لیگ است، متذکر شد: تمام تلاش مدیران خوب باشگاه و کادر و بازیکنان کسب جایگاه خوب در آخرفصل است یادمان نرود که ما در بحث زیرساختی و مسائلی از قبیل زمین تمرین، زمین بازی، هتل و استخر و… دررفسنجان مشکلات عدیده داریم.

سرآسیایی با تاکید بر اینکه این مشکلات باعث تغییر انتخاب بازیکنان مدنظر کادر فنی شده افزود: واقعیت این است که با توجه به این قبیل مشکلات، خیلی از بازیکنان مدنظر کادرفنی در اول فصل گزینه‌هایی با شرایط راحت‌تر و کم مشقت‌تر را انتخاب کرده‌اند و این چنین است که مس در بعضی پست‌ها با مشکل بزرگ مواجه است. هر چند که هم‌قسم هستیم تا برای عزت و اعتلای فوتبال رفسنجان و سربلندی مردم خونگرم رفسنجان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

او به بازی هفته آینده مس برابر ماشین‌سازی اشاره کرده و گفت: در رفسنجان ریکاوری خواهیم کرد و آماده‌ی بازی با تیم خوب ماشین‌سازی خواهیم شد. کاملا واقفیم که بازی با ماشین‌سازی یکی از مهمترین و حساس‌ترین بازیهای ما در لیگ امسال خواهد بود و باید با کمترین مشکل از لحاظ تعداد نفرات آماده برای بازی وارد این رقابت شویم. به هر حال تعدد سفرها،‌ بازی در چمن مصنوعی و فشردگی بازی‌ها مصدومان زیادی را به ما تحمیل کرده و کار را برای مس سخت کرده است.