تیزر بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 محیط‌های بازی را نشان می‌دهد

تیزر بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 محیط‌های بازی را نشان می‌دهد

S.T.A.L.K.E.R. 2 هم جزو اون دسته از بازی‌هایی است که تابه‌امروز فراز و نشیب‌های مختلفی را در جریان پروسه توسعه خود تجربه کرده است و از طرفی می‌توان آن را یکی از مورد انتظارترین بازی‌های اول شخص تیراندازی با المان‌های ترسناک و بقا دانست.

به‌تازگی استودیو اوکراینی GSC Game World، توسعه‌دهنده بازی S.T.A.L.K.E.R. 2، تیزر یک دقیقه‌ای را از این بازی منتشر کرده است. در جریان تیزر منتشر شده شاهد بخش کوتاهی از گیم‌پلی و محیط‌های بازی هستیم. همچنین زاخر بوخارو، مسئول بخش روابط عمومی GSC Game World، اعلام کرده که مراحل توسعه بازی روی ایکس باکس سری ایکس | اس و کامپیوتر به خوبی پیش می‌رود. 

وی دراین‌بااره می‌گوید «ما به‌خوبی در حال پیشرفت در مراحل توسعه بازی هستیم که شامل نسخه ایکس باکس سری ایکس | اس هم می‌شود. هدف ما این است که بازی را با بالاترین کیفیت ممکن روی پلتفرم‌هایی که S.T.A.L.K.E.R. 2 برای آن‌ها معرفی شده، در دسترس قرار دهیم. درواقع، به‌واسطه‌ی SSD، پشتیبانی از RTX (روی ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس) و رزولوشن ۴K (ایکس باکس سری ایکس)، بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 همان تجربه‌ای را که قول داده‌ایم، در اختیار کاربران قرار می‌دهد.»

جدا از این موارد، بوخارو اعلام کرده اسکیف، نامی است که قهرمان داستان با آن شناخته می‌شود و به‌نظر می‌رسد یک اسم رمز باشد و بازیکنان به دفعات متعددی آن را در طول بازی خواهند شنید. بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 برای عرضه در سال ۲۰۲۱ عرضه شده و کاربران ایکس باکس گیم پس، می‌توانند بازی را در روز عرضه به‌صورت رایگان تجربه کنند. همچنین امکان دارد شاهد نرخ فریم ۱۲۰ برثانیه برای نسخه ایکس باکس سری ایکس S.T.A.L.K.E.R. 2 باشیم.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات