جدول فروش هفتگی بریتانیا: صدر نشینی Animal Crossing: New Horizons

جدول فروش هفتگی بریتانیا: صدر نشینی Animal Crossing: New Horizons

جدول فروش هفتگی بریتانیا را می‌توان یک مقیاس خوب برای عملکرد یک بازی در زمینه فروش دانست و اهمیت بالایی دارد. در جریان هفته گذشته بود که FIFA 21 درصدر جدول قرار گرفت و Animal Crossing: New Horizons جایگاه دوم را از آن خود کرده بود. این در حالی است که در هفته منتهی به ۱۳ دی ماه (۲ ژانویه)، Animal Crossing: New Horizons توانسته است جایگاه اول را از آن خود کند.

در رتبه دوم، بازی فیفا ۲۱ قرار دارد و بازی Mario Kart 8 Deluxe هم در جایگاه سوم قرار گرفته است. نکته جالب، صعود سه پله‌ای بازی Assassin’s Creed: Valhalla و کسب رتبه چهارم نسبت به هفته گذشته است. البته بازی Just Dance 2021 هم در هفته گذشته، رتبه مشترک هفتم را با اسسینز کرید کسب کرده بود و حال جایگاه پنج را از آن خود کرده است. 

در نیمه دوم جدول، بازی‌های Call of Duty: Black Ops Cold War و نسخه نینتندو سوییچ Minecraft در جایگاه ششم و هفتم قرار گرفته‌اند. این در حالی است که Super Mario 3D All Stars، بازی GTA V و New Super Mario Bros U Deluxe در رتبه‌های هشتم، نهم و دهم قرار گرفته‌اند. در ادامه می‌توانید ۱۰ بازی برتر جدول فروش هفتگی انگلستان را در زومجی مشاهده کنید و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید.

جدول فروش بریتانیا

رتبه فعلی

رتبه قبلی نام بازی نکته قابل ذکر

۱ ۲ Animal Crossing: New Horizons

۲ ۱ FIFA 21

۳ ۴ Mario Kart 8 Deluxe

۴ ۷ Assassin’s Creed: Valhalla

۵ ۷ Just Dance 2021

۶ ۵ Call of Duty: Black Ops Cold War

۷ ۱۰ Minecraft (نسخه نینتندو سوییچ)

۸ ۹ Super Mario 3D All-Stars

۹ ۱۱ Grand Theft Auto V بازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش

۱۰ ۲۰ New Super Mario Bros U Deluxe بازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش