خداحافظی دروازه‌بان نارنجی پوشان

خداحافظی دروازه‌بان نارنجی پوشان

به گزارش “ورزش سه”، حامد فلاح‌زاده درباره جدایی‌اش از سایپا گفت: ۶ سال در سایپا سایپا حضور داشتم و بهترین دوران فوتبالی‌ام را سپری کردم؛ خدا را شکر با مدیران باشگاه و تمام سرمربیان ارتباط خوب و نزدیکی داشتم و در تمام این سال‌ها که همواره در ترکیب بودم، سعی کردم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم.

او ادامه داد: در جریان بازی‌های فصل گذشته باشگاه به من پیشنهاد تمدید قرارداد دارد ولی من گفتم تا آخر بازی‌ها صبر کنند. الان هم وضعیت طوری بود که سیاست باشگاه با شرایط من جور درنمی‌آمد و به همین دلیل تصمیم گرفتم به تیم دیگری بروم.

دروازه‌بان فصل گذشته سایپا یادآور شد: سال‌های خوبی را در سایپا داشتم و از تمام مدیران، مربیان و بازیکنانی که در کنار من زحمت کشیدند، تشکر می‌کنم. آقایان مدبر و کاشانی که در مدیریت قبلی باشگاه بودند، از تیم و سرمربی تیم حمایت ویژه‌ای کردند و با توجه به اینکه تیم ما جوان بود، تا پایان مسابقات از ما پشتیبانی داشتند و موجب شدند تیم در لیگ برتر بماند.

فلاح‌زاده با بیان اینکه ۹ کلین‌شیت در ۲۱ مسابقه داشتم، ابراز کرد: خیلی خوشحال هستم در شرایط مناسب و پس از اینکه فصل خوبی در تیم جوان سایپا داشتم، از تیم محبوبم می‌روم. خوشحال هستم سال آخرم در سایپا به گونه‌ای نبود که تیم سقوط کند و در لیگ برتر ماند. جدایی از سایپا سخت است ولی تصمیمم جدایی‌ام را از مدت‌ها قبل گرفته بودم.

او یادآور شد: از آقای صادقی که این چند سال به‌عنوان بازیکن و مربی در کنار هم کار کردیم و همیشه از من حمایت داشتند، تشکر ویژه‌ای می‌کنم. سال قبل لطف زیادی به من کردند و من هم تا جایی که توانستم، سعی کردم بهترین عملکردم را ارائه دهم. از تمام مدیران، مربیان و بازیکنان و افرادی که در سایپا به من لطف داشتند، تشکر می‌کنم.

کاپیتان سابق سایپا درباره تیم فصل آینده‌اش گفت: باید فوتبالم را در شرایط بهتر و جدیدی دنبال کنم. سعی دارم به تیمی بروم که تماشاگر داشته باشد چراکه در این سال‌ها اگر هم لطف خدا بوده و خوب کار کردم، بخاطر عدم پخش بازی‌های سایپا از تلویزیون و نداشتن تماشاگر، خیلی دیده نشدم.

فلاح‌زاده تصریح کرد: اهل بازارگرمی نیستم ولی دو پیشنهاد جدی دارم که خوشبختانه تیم‌های پُرهوادار هستند و احساس می‌کنم بتوانم با تیم جدیدم بتوانیم مدعی کسب سهمیه آسیایی باشیم. فقط بحث مالی و مدت زمان قرارداد در مذاکراتم وجود دارد که تا به امروز به توافق نهایی نرسیدم، اما تا اوایل هفته آینده قطعا باشگاه جدیدم را مشخص می‌کنم.