درز تصاویر قلم اس پن و کیس مخصوص گلکسی اس ۲۱ اولترا سامسونگ

درز تصاویر قلم اس پن و کیس مخصوص گلکسی اس ۲۱ اولترا سامسونگ

پشتیبانی از قلم هوشمند اس پن در گوشی‌های سری گلکسی S21 سامسونگ یا حداقل یکی از آنها تقریبا قطعی شده است. حالا در تازه‌ترین گزارش منتشر شده در این خصوص، تصاویری از قلم اس پن و کیس مخصوص گلکسی اس ۲۱ اولترا که جایگاه ویژه‌ای بر روی ان برای قلم اس پن تدارک دیده شده، منتشر شده است.

قلم اس پن گلکسی اس 21 اولترا

قلم اس پن گلکسی اس ۲۱ اولترا کاملا شبیه قلم سری نوت است

با توجه به تصویر منتشر شده، قلم اس پن گلکسی S21 اولترا از نظر ظاهری مشابه چیزی است که در سری نوت سامسونگ دیده‌ایم، هم‌چنین کیس محافظ گلکسی S21 اولترا نیز کمی بزرگ‌تر از خود گوشی است تا کاربر بتواند لوازم جانبی را در آن قرار دهد.

وب‌سایت WinFuture که این تصاویر را منتشر کرده، می‌گوید که قلم اس پن گلکسی S21 اولترا به صورت مجزا فروخته خواهد شد و ۴۹ دلار قیمت دارد. کیس مخصوص گلکسی S21 اولترا سامسونگ نیز ظاهرا یک وسیله جانبی ضروری خواهد بود. زیرا این گوشی برخلاف سری نوت سامسونگ محلی برای میزبانی از قلم اس پن در بدنه خود ندارد.

قاب محافظ گلکسی اس 21 اولترا

این قلم هوشمند درون جعبه گلکسی S21 اولترا وجود ندارد و جزو لوازم جانبی اختیاری برای این گوشی محسوب می‌شود.

شایعات مربوط به پشتیبانی گلکسی اس ۲۱ اولترا از قلم اس پن از یک ماه پیش منتشر شده‌اند و خود سامسونگ نیز تلویحا به این موضوع اشاره داشته است. TM Roh مدیر بخش تلفن همراه سامسونگ چندی پیش اعلام کرد که قابلیت‌های سری نوت به سایر محصولات سامسونگ افزوده می‌شوند.دریافت تاییدیه این گوشی از سازمان FCC در ماه گذشته میلادی نیز استفاده گلکسی اس ۲۱ اولترا از قلم اس پن را تایید کرد.

گلکسی S21 اولترا از بیشتر قابلیت‌های S Pen سری نوت برخوردار است

طبق گزارش WinFuture، گلکسی اس ۲۱ اولترا بسیاری از قابلیت‌های اس پن موجود در سری نوت را پشتیبانی می‌کند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به نوک حساس به فشار، ژست‌های حرکتی به کمک سنسور شتاب‌سنج، کنترل ویدیو در حال پخش و عکسبرداری از راه دور اشاره داشت.

این گزارش‌ها در حالی منتشر می‌شود که شایعات حاکی از پایان یافتن سری گلکسی نوت سامسونگ هستند. بدون شک مهم‌ترین قابلیت این سری استفاده از قلم اس پن بوده است که حالا شاهد استفاده از آن در سری گلکسی اس خواهیم بود. با این حال گفته می‌شود مدیران سامسونگ در رابطه با خاتمه دادن به سری گلکسی نوت اختلاف نظر دارند.

سامسونگ به‌طور رسمی تایید کرده است که رویداد معرفی سری گلکسی اس ۲۱ را در ۱۴ ژانویه (۲۵ دی ماه) برگزار خواهد کرد. انتظار می‌رود در این مراسم علاوه بر سری جدید پرچم‌دار سامسونگ، از گلکسی بادز پرو نیز رونمایی شود.