در انتظار تقابل هفته/ کی‌روش – کنعانی زادگان؛ اینبار در استادیوم آزادی

در انتظار تقابل هفته/ کی‌روش – کنعانی زادگان؛ اینبار در استادیوم آزادی

کد خبر: ۱۷۲۹۶۷۵/۴ زمان: ۱۶:۰۲   1399/10/16 بازدید: ۳,۲۵۳

در انتظار تقابل هفته

با اتفاقات شکل گرفته در بازی برگشت فصل گذشته، اکنون هر دو تیم پرسپولیس و سپاهان با بالاترین انگیزه مهیای این بازی شده‌اند.

به گزارش “ورزش سه”، در میان بازیکنان ارزشمند و با کیفیت دو تیم قطعا یکی از جنگ‌های ویژه این بازی متعلق به تقابل کی‌روش استنلی و محمدحسین کنعانی‌زادگان خواهد بود. مهاجم و مدافع بلندقامت هر دو تیم که از فیزیک خوبی نیز برخوردار هستند و با اتکا به آن به دنبال برتری تیم‌های خود در مسیر هدفی که دارند خواهند بود.

استنلی که سابقه آقای گلی در لیگ برتر ایران را در کارنامه دارد، فصل گذشته گلی دیدنی به نام خود برابر پرسپولیس و علیرضا بیرانوند در استادیوم آزادی ثبت کرد و اکنون در سودای تکرار آن اینبار مقابل حامد لک خواهد بود. با این حال به نظر می‌رسد کنعانی‌زادگان به عنوان مامور مهار اصلی این مهاجم برزیلی در این بازی در تلاش باشد تا مانع از گلزنی کی‌روش برابر پرسپولیس شود.

از کی روش پیش از این علاوه بر گلزنی برابر پرسپولیس یک صحنه درگیری با سیدجلال حسینی نیز در خاطره‌ها وجود دارد و باید دید اکنون دو مدافع میانی باتجربه پرسپولیس اینبار مقابل این مهاجم برزیلی و البته دیگر حمله وران فوق العاده سپاهان چه عملکردی خواهند داشت.