در سال ۲۰۲۰ و به انتخاب سایت فوتسال پلنت؛/ مس رفسنجان در جمع ۱۰ تیم برتر فوتسال زنان جهان!

در سال ۲۰۲۰ و به انتخاب سایت فوتسال پلنت؛/ مس رفسنجان در جمع ۱۰ تیم برتر فوتسال زنان جهان!

کد خبر: ۱۷۲۹۷۹۹/۵۷ زمان: ۱۰:۳۲   1399/10/17 بازدید: ۲۵۴

در سال ۲۰۲۰ و به انتخاب سایت فوتسال پلنت؛

شاگردان عاطفه رضایی با قهرمانی در لیگ برتر فوتسال زنان این افتخار را به دست آوردند تا در میان برترین تیم‌های سال ۲۰۲۰ قرار گیرند.

به گزارش “ورزش سه” سایت فوتسال پلنت همچنان در حال معرفی کاندیداها برای انتخاب ترین‌های سال ۲۰۲۰ در رشته فوتسال است و پس از آن‌که مشخص شد ایران در عرصه داوری گلاره ناظمی را در میان ۱۰ کاندیدای برترین داور جهان در سال ۲۰۲۰ و در میان سنگربانان زن فوتسال جهان، زینب کرمی را در میان ترین‌های سال دارد، حالا با اعلام جدید این سایت مشخص شد قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتسال زنان ایران نیز کاندیدای عنوان برترین تیم فوتسال زنان جهان است.

مس رفسنجان تیمی جوان اما با مهره‌های کاربلد همچون فاطمه اعتدادی و البته زینب کرمی که در دو سال اخیر نیز توانسته یک عنوان قهرمانی و یک عنوان نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتسال زنان به دست آورد و با هدایت عاطفه رضایی حالا آن‌ها نام‌شان در میان ۱۰ تیم برتر فوتسال زنان جهان در سال ۲۰۲۰ است.

آئورورای روسیه، بنفیکای پرتغال، بورلای اسپانیا، کبرا NPU اوکراین، اتلتیکو ناوالکارنروی اسپانیا، لئواس داسرای برزیل، مونتسیلوانوی ایتالیا، نیشینومیای ژاپن و تابوائو دسرای برزیل سایر نامزدهای عنوان بهترین باشگاه فوتسال زنان جهان در سال ۲۰۲۰ هستند.