در شب تقدیر از ملی پوشان سابق؛/ امضای تفاهم‌نامه همکاری خبرنگاران و کانون سندرم دان

در شب تقدیر از ملی پوشان سابق؛/ امضای تفاهم‌نامه همکاری خبرنگاران و کانون سندرم دان

کد خبر: ۱۷۰۸۳۷۸/۴۱ زمان: ۲۰:۳۲   1399/06/26 بازدید: ۱,۱۴۳

در شب تقدیر از ملی پوشان سابق؛

تیم فوتبال خبرنگاران ایران، در راستای اجرایی مسوولیت‌های اجتماعی خود، با کانون فرشتگان سندروم دان ایران تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در این مراسم که به میزبانی تیم خبرنگاران در باشگاه پیام تهران برگزار شد، همچنین از پیراهن جدید تیم فوتبال خبرنگاران ایران نیز رونمایی شد.

کاظم اولیایی، ستار همدانی، محمد مومنی، محسن خمارلو، کاوه احمدی، علیرضا شهاب، کاظم محمودی، نوید مظفری، میرشاد ماجدی،  حمید عزیزی رییس فدراسیون گلف  و … از جمله حاضران در این مراسم بودند.

در این نشست باشگاه استقلال، و حامیان مالی تیم فوتبال خبرنگاران در راستای اجرای مسوولیت اجتماعی خود هر کدام به نحوی قول مساعد دادند تا از کودکان سندروم دان حمایت کنند و ماهیانه مبلغی را به این فرشتگان کمک کنند. همچنین قول استفاده از امکانات گلف و تشکیل تیم گلف فرشتگان سندروم دان به این کودکان داده شد و قرار بر این شد تا امکان استفاده از مجموعه ورزشی انقلاب به آنها داده شود.

در این مراسم قرار شد تیم خبرنگاران نیز علاوه بر برگزاری بازی‌های خیرخواهانه به نفع این کودکان، ماهیانه مبلغی را به کانون سندروم دان ایران کمک کند. در پایان این مراسم هم از ستار همدانی و محمد مومنی که مقطعی هدایت تیم خبرنگاران را بر عهده داشتند قدردانی شد و به صورت رسمی هدایت این تیم به رضا محمدی دروازه بان سابق سپاهان و پرسپولیس سپرده شد.