دستبند هوشمند سلامتی وان پلاس با قیمت زیر ۴۰ دلار در راهست

دستبند هوشمند سلامتی وان پلاس با قیمت زیر ۴۰ دلار در راهست

وان پلاس یکی از شرکت‌های مطرح چینی در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند است و حالا برنامه‌هایی برای ورود به عرصه‌های دیگر مانند تولید دستبند سلامتی دارد. وان پلاس اولین شرکتی نیست که چنین برنامه‌ای دارد و در گذشته شاهد معرفی این نوع محصولات توسط شرکت‌هایی مانند شیائومی، سامسونگ، هواوی و آنر نیز بوده‌ایم.

این شرکت در سال جاری میلادی دستبند هوشمند هوشمند سلامتی خود را با قیمتی کمتر از ۴۰ دلار راهی بازار خواهد کرد. در این بازه قیمتی محصولاتی مانند می بند شیائومی و آنر بند و وجود دارند و ورود یک رقیب جدید می‌تواند کیفیت این محصولات را نیز بالاتر ببرد.

دستنبدهای هوشمند سلامتی امروزه از ویژگی‌های زیادی بهره می‌برند که حتی برخی از ساعت‌های هوشمند نیز به آن‌ها مجهز نیستند. این محصولات معمولا به دلیل قیمت بسیار پایین‌تر، ارائه قابلیت‌های بسیار زیاد با توجه به قیمت، عمر طولانی‌تر باتری و همچنین سبک‌تر بودن می‌توانند گزینه مناسبی برای بسیاری از افراد و مخصوصا ورزشکاران باشند.

احتمال معرفی همزمان دستبند و ساعت هوشمند وان پلاس

شرکت وان پلاس به زودی اولین ساعت هوشمند خود در سال جدید میلادی را نیز معرفی خواهد کرد و این احتمال وجود دارد وان پلاس ساعت و دستبند هوشمند خود را همزمان معرفی کند.

وان پلاس این محصول را احتمالا طی یک یا دو ماه آینده معرفی خواهد کرد. دستبند هوشمند سلامتی وان پلاس ابتدا راهی بازار کشور هند خواهد شد و به مرور در بقیه بازارهای هدف این شرکت عرضه می‌شود. به نظر می‌رسد وان پلاس دستنبد هوشمند خود را پیش از سری مورد انتظار وان پلاس ۹ معرفی و عرضه کند.

اطلاعات زیادی از این محصول در حال حاضر وجود ندارد اما وان پلاس بند برای این که بتواند با بقیه رقبا رقابت کند باید از ویژگی‌هایی مانند نمایشگر امولد، باتری با عمر بالا و حسگرهایی مانند حسگر اکسیژن خون و میزان ضربان پشتیبانی کند. با توجه به تصویر رندر شده درز کرده از این دستبند هوشمند، احتمالا این محصول نسخه تغییر نام یافته اوپو بند باشد.

منبع Gizmochina