روزنه‌های امید برای تیم قعرنشین (عکس)

روزنه‌های امید برای تیم قعرنشین (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، شرایط در فصل بیستم علیه ماشین سازی پیش می‌رود و آنها همان مسیری را طی می‌کنند که در فصل گذشته نیز در روزهای پایانی با آن درگیر بودند و در روز پایانی با هومن افاضلی در نهایت موفق به کسب جواز بقا شده بودند.

با گذشت یازده هفته از لیگ برتر در فصل بیستم، ماشین سازی به عنوان دیگر نماینده تبریز به قعرنشین خود تداوم بخشید و البته اینبار در قائمشهر یک امتیاز طلایی را برای اینکه روزنه امید بزرگی برای پایان دادن به ناکامی‌ها شکل دهد، از آن خود کرد.

شاگردان اخباری که در تقابل با دیگر تیم پایین جدولی در استادیوم شهید وطنی قائمشهر موفق به ثبت اولین گل بازی شده بودند، نتوانستند از این اندوخته بزرگ خود سود ببرند و با دریافت کل در نهایت به تساوی برابر حریف رضایت دادند،هر چند همین تک امتیاز از بازی خارج از خانه نیز می‌تواند امید بزرگی برای این تیم در ادامه مسابقات شکل دهد تا از این قعرنشینی در ادامه مسابقات فاصله بگیرند.

سبزپوشان تبریزی که در این فصل همچنان در حسرت برد به سر می‌برند، بعد از شکست تلخ هفته گذشته مقابل نفت مسجدسلیمان، اینبار نساجی را متوقف کردند تا با انگیزه بالایی آماده بازی هفته آتی خود مقابل فولاد شوند.

هرچند اختلاف ۵ امتیازی با نزدیک ترین رقیب در انتهای جدول شاید کار آنها را برای جبران سخت کند اما باید دید آنها قادر خواهند بود همانند فصل گذشته باز هم از سقوط قرار کنند یا خیر.

عکس‌ها: امیرحسین کافتری