رویای زندگی در فرانسه را واقعی کنید

رویای زندگی در فرانسه را واقعی کنید

فکر زندگی در یک کشور پیشرفته با تعداد زیادی جاذبه های دیدنی و کلی مزایای دیگر، به همین راحتی از ذهن شما بیرون نمی آید. خصوصا با توجه به شرایط اقتصادی موجود در ایران، ممکن است در طول یک سال، تعداد کثیری از افراد دست به مهاجرت بزنند. اما آیا تا به حال برای تان پیش آمده به این موضوع فکر کنید که کدام کشور برای مهاجرت ایده آل است؟ آیا تاکنون به فرانسه فکر کردید؟ آیا دوست دارید زیبایی های این کشور را از نزدیک ببینید و لمس کنید؟

فرانسه پنجمین اقتصاد بزرگ در جهان است و شهروندان فرانسه از بالاترین استانداردهای زندگی برخوردار هستند. این کشور به لحاظ فعالیت های بی‌نظیرش در زمینه تاریخ و فرهنگ، هنر، آموزش و پرورش در جهان شناخته شده است.

از دیدگاه کلی زندگی در فرانسه برای افراد زیادی لذت بخش است. بدون هیچ قید و شرطی، فرانسه به عنوان مقصدی امن در میان مهاجران و توریست ها شناخته می شود؛ درک چرایی آن اصلا سخت و غیرقابل درک نیست.

فرانسه هرکسی را با هر سلیقه ای می تواند راضی کند، در حقیقت این کشور بی همتا هرچیزی که هرکسی در زندگی اش می خواهد، دارد. پس اگر به فکر مهاجرت آن هم به چنین کشوری هستید، دست بجنبانید. اما یک چیز را در نظر داشته باشید؛ یادگیری زبان فرانسوی.

اگر می خواهید ویزای فرانسه را به راحتی دریافت کنید و زندگی راحتی در این کشور داشته باشید، پیش از هرچیز برای فراگیری زبان فرانسه اقدام کنید. شما برای داشتن ارتباط بیشتر با مردم خونگرم و مهربان فرانسوی نیاز دارید که زبان شان را بفهمید و با آن ها صحبت کنید.

قطعا زندگی در کشوری که هیچ چیز از زبان شان را ندانید بسیار سخت و غیرقابل تحمل است. به همین دلیل کارشناسان من و زبان در ادامه شما را با روشی آشنا می کنند که به کمک آن بدون رفتن به کلاس های حضوری زبان فرانسه را بیاموزید و به آن مسلط شوید!

زبان فرانسه، زبان آینده است

زبان فرانسه، زبان آینده است

در چند دهه گذشته، زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی حساب شده و از شهرت بسیار بالایی در دنیا برخوردار بوده است. تقریبا هرکجا که پا می گذاشتید حرف از زبان انگلیسی بوده اما بر اساس بررسی ها و تحقیقاتی که بانک سرمایه گذاری Natixis انجام داده، در سال ۲۰۵۰ رایج ترین زبان دنیا، زبان فرانسه خواهد بود.

یعنی به زبان ساده، تا چند سال دیگر تقریبا اکثر جمعیت دنیا زبان اصلی شان فرانسه خواهد بود. این بدان معناست که نه تنها درصورتی که قصد مهاجرت یا سفر به فرانسه دارید، باید آموزش زبان فرانسه را شروع کنید بلکه در آینده اگر بخواهید زندگی راحت و بدون محدودیتی داشته باشید باید این زبان زیبا را بیاموزید.

اما زمانی که حرف از محدودیت می زنیم یعنی با فراگیری فرانسه حتی در پیدا کردن یک شغل هم به مشکل نمی خورید، چه برسد به مهاجرت. صحبت کردن و تسلط داشتن به بیش از یک زبان، همواره به عنوان یک امتیاز و بخشی از اعتبار شما در بازار کار به شمار می رود.

کارفرمایان ترجیح می دهند فردی را استخدام کنند که از توانایی زبانی بالایی برخوردار باشد. همان طور که گفتیم، شاید زبان انگلیسی به عنوان زبانی کارآمد و رایج در دنیا حساب می شود ولی بسیاری از شرکت ها و سازمان ها، امروزه جدا از زبان انگلیسی خواستار دانستن زبان فرانسه به عنوان بخشی از رزومه شما نیز هستند.

برای مثال شما شرکتی را در نظر بگیرید که با کشور فرانسه در ارتباط بوده و یکی از شرکای بین المللی آن ها، فرانسه است. در چنین شرایطی دانستن زبان انگلیسی هیچ کمکی به شما نمی کند، زیرا همان طورکه همه می دانند، فرانسویان نیز مانند مردم سایر کشورها با افرادی که زبان شان را بدانند راحت تر و بهتر ارتباط برقرار می کنند.

ما، در سایت من و زبان با در نظر گرفتن چنین تفکراتی زبان فرانسوی را به روشی بسیار ساده و آسان به شما آموزش می دهیم. شما تنها با در دسترس داشتن اینترنت، در هر مکانی می توانید زبان فرانسه را در تمامی ساعات شبانه روز یاد بگیرید.

چه قصد مهاجرت به فرانسه را داشته باشید و چه می خواهید در شغلی مناسب شروع به کار کنید و در شرکتی بین المللی استخدام شوید، در هر صورت باید نسبتا به یادگیری زبان فرانسه اقدام کنید، پس چه بهتر که این کار را با سایت من و زبان انجام دهید.

معلم زبان فرانسه را به خانه بیاورید

معلم زبان فرانسه را به خانه بیاورید

اصولا زمانی که موضوع یادگیری یک زبان خارجی، به ویژه فرانسوی مطرح می شود، اولین فکری که به ذهن همه می رسد، ثبت نام در کلاس های حصوری آموزش زبان است.

آموزشگاه های زبان بدون شک انتخاب خیلی خوبی برای یادگیری یک زبان جدید هستند اما معایب زیادی نیز دارند! اگر شما قصد یادگیری زبان در یکی از آموزشگاه های سطح شهر را داشته باشید باید اول از همه این را بدانید که حداقل ۲ سال از وقت شما صرف این کلاس ها خواهد شد.

جدا از مسئله طولانی بودن این روند، شما هر روزی که میل تان بکشد و یا هر ساعت از شبانه روز که وقت داشته باشید نمی توانید به کلاس زبان بروید. خلاصه که قانون های این موسسات دست و پای شما را می بندد.

عده دیگری هم اعتقاد دارند، درصورتی که روند یادگیری زبان در این آموزشگاه بسیار طولانی است، پس بهتر است به کمک یک معلم خصوصی زبان زبان یاد بگیرند. معلم های خصوصی بدون شک مزایای خاص خود را دارند اما این را نیز در نظر داشته باشید که هزینه کلاس های خصوصی سرسام آوراست. حتی اگر از پس هزینه های این کلاس ها نیز بر بیایید ممکن است از روش و سرعت تدریس یک معلم راضی نباشید و در میان راه مجبور به عوض کردن معلم خود شوید.

آموزش آنلاین زبان فرانسه

خوشبختانه این روزها چنین مشکلاتی با پیشرفت تکنولوژی بسیار کم رنگ شده، می پرسید چطور؟

این روزها استفاده از کامپیوتر برای جلو بردن بخش عمده ای از کارهای روزمره، بسیار پرطرفدار شده است، حتی برای یادگیری زبان نیز عده بسیاری به شرکت در دوره های آموزش آنلاین زبان روی آوردند. مشکلاتی همچون طولانی بودن پروسه آموزش زبان، هزینه های بالا و معلم های خصوصی متعدد، با شروع آموزش آنلاین زبان برای شما رخ نمی دهند.

سایت من و زبان با این هدف که آموزش زبان های خارجی را برای مخاطبان خود ساده، شیرین و مقرون به صرفه تر کند، به وجود آمده و تا امروز افتخار آموزش ۶ زبان زنده دنیا را داشته است.

شما در هر ساعتی از شبانه روز، تنها با ورود به سایت آموزش آنلاین من و زبان می توانید زبان خارجی مورد علاقه خود را یاد بگیرید. فراموش نکنید که یادگیری و تسلط یافتن به یک زبان جدید، خصوصا زبان فرانسه که برخی آن را سخت می دانند،

آن قدرها هم پیچیده نیست. اگر روش درستی را انتخاب کنید می توانید خیلی راحت و به سادگی، بر هر زبانی تسلط پیدا کنید. با سایت من و زبان، شما می توانید با سرعت دلخواه تان زبان خارجی مورد علاقه خود را به آسانی یاد بگیرید.

این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی است و فارنت مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.