زورآزمایی فلزی در خوزستان؛/ گزارش زنده؛ فولاد ۱ – مس ۰

زورآزمایی فلزی در خوزستان؛/ گزارش زنده؛ فولاد ۱ – مس ۰

به گزارش “ورزش سه”، از چارچوب هفته دهم لیگ برتر خلیج فارس، تیم های فولاد خوزستان و مس رفسنجان در استادیوم فولاد آره نا به مصاف یکدیگر رفته اند. فولاد با کسب نتایج درخشان در هفته های گذشته، با کسب ۱۳ امتیاز از ۸ بازی به رتبه پنجم رسیده و حالا فرصت این را دارد تا با کسب برد، به صدر جدول نزدیک شود. از آن سو مس رفسنجان برای فرار از منطقه سقوط، به کسب برد نیاز دارد.

هفته دهم لیگ برتر خلیج فارس
ورزشگاه فولاد آره نا، تماشاگر: صفر
تیم داوری:

ترکیب فولاد:

محسن فروزان، موسی کولیبالی، زبیر نیک‌نفس، محمد قاسمی نژاد، احمد عبداله‌زاده، آیاندا پاتوسی، مجتبی نجاریان، عارف آغاسی، لوسیانو پریرا، ساسان انصاری و وحید حیدریه

سرمربی: جواد نکونام

ترکیب مس رفسنجان:

داود نوشی صوفیانی، محسن طرهانی (۶۱- آقاجانپور)، حامد نورمحمدی، عقیل کعبی، محمد قاضی، فراز امامعلی (۶۰- ارجمندیان)، مهرداد رضایی، میثم نقی زاده، محسن آذرپاد، مسیح زاهدی و سجاد آشوری

سرمربی: محمد ربیعی

کارت زرد:

نجاریان دقیقه ۳۰  وحید حیدریه دقیقه ۷۴ از فولاد خوزستان

شرح گل:

فولاد ۱ – مس صفر (لوسیانو پریرا- دقیقه ۵۵): لوسیانو مهاجم تیم فولاد در موقعیت تک به تک قرار گرفت و در حالی که محمد قاسمی نژاد هم برای مدافعان مس مزاحمت ایجاد کرده بود، پریرا توانست دروازه را باز کند.

دقایق حساس

دقیقه ۱۵: شوت آیاندا پاتوسی به راحتی در اختیار دروازه بان قرار گرفت.

دقیقه ۲۰: حرکت تیمی بازیکنان مس به شوت مهرداد رضایی از پشت محوطه جریمه ختم شد که این ضربه به شکلی خطرناک به تیرک افقی دروازه فولاد خورد و گل نشد.

دقیقه ۲۷: لوسیانو پریرا در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما توپ از پای او فاصله گرفت و نتوانست به آن ضربه بزند.

دقیقه ۶۷: زبیر نیک نفس با شوت از راه دور دروازه را نشانه رفت اما نوشی صوفیانی با واکنش خوب توپ را به کرنر فرستاد.