زومیت نویسنده استخدام می‌کند

زومیت نویسنده استخدام می‌کند

زومیت با ۴۵ میلیون بازدید ماهیانه و ۸٫۴ میلیون بازدید یکتا، محبوب‌ترین وب‌سایت فعال در حوزه‌ی فناوری کشور به ‌شمار می‌رود. ما در زومیت تلاش کرد‌ه‌ایم با تولید محتوای باکیفیت در حوزه‌های مختلف از قبیل فناوری، علمی، خودرو و کسب‌وکار، مخاطبان و همراهان خود را با جدیدترین دستاوردها آشنا کنیم و تجربه‌ی حاصل از کار با گجت‌های مختلف و جذاب را به ‌اشتراک بگذاریم. 

ما در زومیت برای تکمیل تیم تحریریه‌ی خود به‌ دنبال جذب نویسنده و مترجم در حوزه‌ی فناوری هستیم. اگر دنبال کردن جدیدترین اخبار حوزه‌ی فناوری یکی از اولویت‌های روزانه‌ی شما است و روحیه‌ی پرسشگری دارید، دارای یکی از شروط اصلی پیوستن به یکی از بزرگ‌ترین و منسجم‌ترین تیم‌های رسانه‌ای کشور هستید. 

موقعیت شغلی نویسنده‌‌ی تمام وقت و حضوری

مهارت‌های مورد نیاز

  • تسلط کامل به زبان انگلیسی
  • علاقه‌مند به‌دنبال‌ کردن اخبار و آخرین ترندهای حوزه‌ی فناوری
  • تسلط به نگارش فارسی
  • آشنایی با مسائل سئو و تولید محتوا
  • مسئولیت‌پذیر و سخت‌کوش
  • روحیه‌ی کار تیمی، کنجکاو و مشتاق به یادگیری

.btncamp{-webkit-border-radius:28;-moz-border-radius:28;border-radius:28px;color:#ffffff;font-size:17px;background:#e51a2d;padding:10px 20px 10px 20px;text-decoration:none;max-width:300px}.btncamp:hover{background:#3cb0fd;text-decoration:none}.btncamp a{color:#FFF}

موقعیت شغلی نویسنده‌ی تحریریه به‌صورت حضوری و تمام‌وقت است؛ در نتیجه از بررسی روزمه‌ها و اطلاعات ارسال‌شده برای فعالیت دورکار معذوریم. ضمنا فن بیان خوب و سابقه‌ی اجرا امتیاز به‌ شمار می‌رود.

اگر مشخصات خود را به موارد ذکر‌شده نزدیک می‌بینید، می‌توانید رزومه و اطلاعات تماس خود را از طریق این فرم برای ما ارسال کنید.