شادی ویژه قایدی برای آشتی با گلزنی (عکس)

شادی ویژه قایدی برای آشتی با گلزنی (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، همیشه دیدارهای پیش از شهرآورد تهران از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. بازیکنان برای از دست ندادن این بازی مهم و جلوگیری از خطرات محرومیت یا مصدومیت، دست به عصا بازی می کنند تا در دیدار با رقیب سنتی غایب نباشند.

اما این داستان برای مهدی قایدی متفاوت بود. بازیکنی که در ۶ هفته ابتدایی لیگ برتر در امر گلزنی ناکام بود، در دیدار حساس سیرجان دروازه علیرضا حقیقی را فتح کرد تا پس از اشک هایی که در استادیوم امام رضا (ع) مشهد ریخت، این بار لبخند شادی را بر لب داشته باشد.

قایدی که گویا گلزنی برابر گل گهر به منزله ترکیدن بغض فروخفته اش بود، در دیدار مقابل آلومینیوم اراک نیز به روند گلزنی هایش ادامه داد. او در دقیقه ۷۳ پاس خوب شیخ دیاباته را گرفت و با پشت سر گذاشتن مدافعین اراکی ها، با یک ضربه پای چپ دروازه حسین پورحمیدی را گشود.

گل قایدی خیال هواداران استقلال را بابت پیروزی در این بازی راحت کرد و آنها در دقایق پایانی بازی، نسبت به بازی با گل گهر استرس کمتری را متحمل شدند و حتی اگر دیاباته کمی دقت می کرد، می توانست پیروزی آبی پوشان را شیرین تر کند.

قایدی پس از باز کردن دروازه آلومینیوم، همچون همیشه با بوسیدن حلقه ازدواجش، رو به آسمان اشاره کرد و سپس به کنار زمین آمد و بوسه های مخصوصش را به سمت هواداران استقلال فرستاد.

قایدی که در فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان لیگ نوزدهم بود و توانست ۱۰ بار دروازه رقیبان را باز کرده و ۸ پاس گل بدهد، امیدوار است در فصل جدید با محمود فکری و کادرفنی تمام استقلالی، به انتظار هواداران این تیم برای کسب مقام قهرمانی پایان دهد.