علیرضا یک فصل دیگر در انگلستان می ماند؟ / جهانبخش لباس فصل جدید برایتون را پرو کرد(عکس)

علیرضا یک فصل دیگر در انگلستان می ماند؟ / جهانبخش لباس فصل جدید برایتون را پرو کرد(عکس)

کد خبر: ۱۷۰۶۷۸۸/۴۳ زمان: ۱۸:۵۹   1399/06/18 بازدید: ۱۸,۶۲۱

علیرضا یک فصل دیگر در انگلستان می ماند؟

ملی‌پوش ایرانی برایتون در حالی که پیشنهادهایی از لیگ هلند و آلمان داشت اما هنوز با برایتون است تا همانطور که خودش دوست دارد بتواند در فوتبال انگلستان توانایی‌هایش را نشان بدهد.

به گزارش” ورزش سه” علیرضا جهانبخش در حالی که به عنوان یک ستاره جوان به لیگ برتر انگلستان پیوست اما کمتر توانست در ترکیب اصلی گراهام پاتر سرمربی انگلیسی و جوان تیم قرار بگیرد. با این وجود او هر گاه به زمین رفت نمایشی خوب داشت و در بازی با چلسی یکی از زیباترین گل های فصل لیگ برتر انگلیس را به ثمر رساند.

در این فصل هواداران  برایتون که چهارمین فصل حضورش در لیگ برتر را تجربه می کند خواهان کسب جایگاه بهتری در جدول رده بندی هستند. در فصل گذشته یکی از مشکلات برایتون در خط حمله این تیم بود؛ این تیم سال قبل تنها توانست ۳۹ بار دروازه حریفان را باز کند و به غیر از دو تیم صعود کننده تنها توانست بیشتر از کریستاس پالاس و نیوکاسل در لیگ برتر گل بزند. این در حالی است که گراهام پاتر که روش پایه بازی اش ۴-۲-۲-۲ است و در طول مسابقه به ۳-۵-۲ و ۴-۳-۳ نیز تغییر روش می دهد در این فصل به دنبال ساختن تیمی است که بتواند گل های بیشتری را به ثمر رساند. این تیم تا الان آدام لالانا بازیکن سابق لیورپول به عنوان بازیکن آزاد به خدمت گرفتند اما آرون موی را در بخش تهاجمی از دست داده اند و او به تیم شانگهای چین رفته است.

لالانا بازیکن باهوشی است و می تواند خلاقیت را به خط حمله برایتون اضافه کند  اما این تیم دیگر هیچ مهاجم دیگری را تا الان نگرفته است. این آیا به این معنا است که علیرضا جهانبخش در این فصل به ترکیب مد نظر گراهام پاتر نزدیکتر شده است؟ جهانبخش که مدتی بود زمزمه های جدایی اش از برایتون به گوش می رسید امروز در اینستاگرامش عکس هایی را با لباس های فصل جدید برایتون استوری کرد که به نوعی شاید این به معنای علاقه و تمایل او به ادامه حضور در برایتون است.

گراهام پاتر که به عنوان یک مربی جوان و با تاکتیک های متنوع و جدید در فوتبال انگلستان مطرح شده است در این فصل برای برآورده کردن توقع هواداران این تیم در لیگ برتر نیاز دارد تا خط حمله ای قوی وگلزن داشته باشد. او یک بازیکن سرعتی و تکنیکی و باهوش و البته گلزن را در لیستش دارد که دو سال پیش آقای گل فوتبال هلند شده است و به نظر می رسد زمان آن رسیده که این ستاره ایرانی به عنوان یک بازیکن ثابت در لیگ برتر انگلستان به میدان برود.