علیپور به بازگشت به ترکیب فکر می کند نه ایران 

علیپور به بازگشت به ترکیب فکر می کند نه ایران 

به گزارش “ورزش سه”، مهاجم فصل گذشته تیم پرسپولیس که به دلیل مشکلات در راه صدور ویزا و هم چنین کرونا خیلی دیر به اردوی تیم ماریتیمو ملحق شد و طبیعی بود نیاز به زمان برای جا افتادن در ترکیب تیم ماریتیمو داشته باشد در آخرین حضور در ترکیب ماریتیمو نمایش خوبی در بازی با بلننسس داشت. در مسابقه ای که تیم ماریتیمو یک بر صفر برنده شد و علی علیپور تا دقیقه ۷۵ در زمین بود. 

او در این بازی موجب اخراج بازیکن و ده نفره شدن حریف شد و در ادامه با تعویض علی علیپور بازیکنی که به جای مهاجم ایرانی تیمش وارد میدان شد دروازه تیم حریف را باز کرد و ماریتیمو به برتری یک بر صفر رسید. با وجود این اتفاق سرمربی تیم ماریتیمو در کنفرانس خبری بعد از بازی از کیفیت بازی علی علیپور ابراز رضایت کرد و خطاب به خبرنگاران گفت: علی علیپور نیاز به زمان داشت تا شایستگی خود را به ما نشان دهد و من از این اتفاق خرسندم. حضور او در ترکیب ثابت تیم به خاطر تلاش هایی بود که در هفته های اخیر در تمرینات تیم داشت. با حضور او ما خوب در جلو پرس می کنیم و دوندگی بی امانش در بازپس گیری توپ به ما کمک می کند. ضمن اینکه به دلیل خستگی من او را تعویض کردم و خوشحالم این تعویض جواب داد و بازیکنی که به جای او وارد میدان شد ما را به سه امتیاز بازی رساند. 

اتفاق بد اما برای علی علیپور در جایی افتاد که بعد از این بازی در دیدار جام حذفی به میدان رفت. بعد از دیدار با بلننسس او و دیگر مهاجم اصلی ماریتیمو قرار نبود برای تیم به میدان بروند. اما بعد از اینکه ماریتیمو در نیمه اول بازنده از میدان خارج شد سرمربی تیم ابتدا مهاجم اصلی تیمش را در بین دو نیمه وارد میدان کرد و در دقیقه ۶۸ بازی علی علیپور را هم به زمین فرستاد تا نتیجه بازی به سود تیم او تغییر کند که علی علیپور در دقیقه ۸۶ به دلیل مصدومیت تعویض شد. 

فرناندو – فیزیوتراپ باشگاه ماریتیمو تلاش می کند مهاجم ایرانی تیمش را به ترکیب تیم برگرداند. او در گزارش پزشکی که برای سرمربی تنظیم کرده به این نکته اشاره داشته این مهاجم از سه چهار روز دیگر می تواند کار با توپ را آغاز و درتمرینات گروهی تیم شرکت کند. اینروزها برنامه علی علیپور توام با فیزیوتراپی دویدن دور زمین و کار با وزنه است. البته نه فقط در ماریتیمو بلکه در تیم های حرفه ای کادر پزشکی برای بازگرداندن بازیکن به ترکیب تیم عجله نمی کنند چون بر این عقیده اند بازگشت زودهنگام موجب تشدید مصدومیت می شود و کار را بدتر می کند. 

زوج مهدی طارمی در تیم پرسپولیس بر خلاف اخباری که در یکی دو روز اخیر شنیده شده شرایط خوبی در تیم ماریتیمو دارد. او که همانند مهدی طارمی به آقای گلی لیگ برتر دست یافته با رویاهای بزرگ به ترکیب تیم پرتغالی اضافه شده و یکی از اهداف تیم پرتغالی معرفی این بازیکن به تیم های شاخص پرتغالی و فروش او است. همانند اتفاقی که برای مهدی طارمی در ریوآوه رخ داد. فروش او به تیم پورتو سود جالب توجهی برای باشگاه ریوآوه به دنبال داشت. جالب اینکه مهدی طارمی در تیم پورتو بعد از هفته های متمادی تبدیل به بازیکن فیکس تبدیل شد. این اتفاق برای علی علیپور هم رخ داده اما یک مصدومیت برای او مانع ایجاد کرده که این در فوتبال اتفاق طبیعی است و باشگاه های اروپایی همانند تیم های عربی نیستند که آنی بازیکن را به دلیل مصدومیت دو سه هفته های یا گل نزدن در چند بازی تعویض کنند. 

علی علیپور با جدیت مثال زدنی برای بازگشت به ترکیب تیم ماریتیمو فکر و تلاش می کند.