علی کریمی همبازی مجید حسینی می شود؟/ ستاره استقلال پیشنهاد ترکیه ای را تایید کرد

علی کریمی همبازی مجید حسینی می شود؟/ ستاره استقلال پیشنهاد ترکیه ای را تایید کرد

کد خبر: ۱۷۰۸۸۴۵/۳۹ زمان: ۱۳:۲۹   1399/06/29 بازدید: ۲۹,۱۰۳

علی کریمی همبازی مجید حسینی می شود؟

باشگاه ترابزون اسپور ترکیه که مجید حسینی را در اختیار دارد، پیشنهاد رسمی خود را به علی کریمی هافبک استقلال ارائه کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، علی کریمی ستاره تاثیرگذار خط هافبک استقلال اگرچه شب گذشته برای کمک به آبی ها در لیگ قهرمانان آسیا راهی قطر شد اما تصمیمش را برای جدایی گرفته و به احتمال فراوان بعد از مسابقات آسیایی فوتبالش را خارج از کشور دنبال خواهد کرد.

کریمی که تصمیم گیری درباره آینده اش را به بعد از لیگ قهرمانان آسیا سپرده، حالا چند پیشنهاد خوب خارجی دریافت کرده است. با اینکه گفته می شد که مقصد او کشور قطر است اما حالا خبر پیشنهاد رسمی باشگاه ترابزون اسپور ترکیه به کریمی منتشر شده است.
سایت aspor  ترکیه در این خصوص اعلام کرده که علی کریمی به غیر از چند تیم قطری مورد توجه باشگاه ترابزون اسپور قرار گرفته است. این سایت با علی دورسون یکی از مدیربرنامه های معروف فوتبال دنیا هم مصاحبه ای انجام داده که او اعلام کرده باشگاه ترکیه ای به علی کریمی هافبک ایرانی پیشنهاد همکاری رسمی ارائه کرده است.

نکته قابل توجه این است که ترابزون اسپور در حال حاضر مجید حسینی مدافع تیم ملی فوتبال ایران و سابق استقلال را نیز در اختیار دارد و در صورتی که کریمی به این تیم برود، حضور دو ایرانی در باشگاه ترکیه ای جذاب خواهد بود. در گذشته نیز وحید امیری سابقه بازی در ترابزون اسپور را کنار حسینی به دست آورد و حالا علی کریمی می تواند این موضوع را تجربه کند.

ستاره استقلال خودش نیز پیشنهاد باشگاه ترکیه ای را تایید کرده است. او از همبازی شدن با مجید حسینی که در تیم ملی نیز کنارش بوده استقبال کرده و گفته که اگر قرار به انتقال به ترابزون اسپور باشد حتما با حسینی در این خصوص مشورت می کند.

کریمی فعلا همه چیز را منوط به پایان دیدارهای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا کرده و دوست ندارد صحبتی درباره آینده اش انجام دهد. این در حالی است که مسئولان استقلال هم امیدوارند او را در جمع خودشان نگه دارند اما به نظر می رسد تصمیم کریمی برای جدایی جدی است و حضور او در جمع آبی های پایتخت تا پایان لیگ قهرمانان خواهد بود.

کریمی با توجه به سابقه بازی در دیناموزاگرب و لوکوموتیو زاگرب حالا تجربه بالایی نیز دارد و می خواهدفوتبالش را در کشور دیگری دنبال کند تا روزهای خوبش را ادامه بدهد. باید دید مقصد او برای فصل آینده کدام کشور و کدام تیم خواهد بود.